Arturo199511 Opublikowano 16 Marca 2016 Udostępnij Opublikowano 16 Marca 2016 (edytowane) Witam. Mam problem z moją meg. Jakiś czas temu pojawił się problem wahań temperatury. Potrafiła dojść do 4 kreski i potem spadała nawet do drugiej i tak w kólko. Mój mechanik stwierdził ze może być termostat. Ok. Zmienił termostat i płyn przy okazji bo był stary. Biorę samochód i to samo. Pomyslalem może układ jest zapowietrzony. Odpowietrzylem. Z ciekawosci spradzilem stary termostat. Wlozylem do garnka ze wrzątkiem. Był sprawny. Otwierał się. Wpinalem pod komputer. Wahania wskazywaly od 83 do 98 stopni przy czym wlączał sie wentylator i spadala do oiemdziąsięciu kilku i z powrotem wzrastala. Stwierdzilem że czujnik moze by juz uszkodzony. Kupilem w sklepie z Verneta z 55 zl wymienilem i odpowietrzylem. Przejechalem juz 50 km od wymiany. Jest lepiej Nagrzewa się prawie do pątej małej kreski Jednak zdarzają sie delikatne wahnięcia i czasem potrafi spasc do 4 . Przewaznie trzyma się przy 4 i pól. Czy cos może byc nie tak? Jaki powinię byc optymajny poziom na wskaźniku? na której kresce jest 90 St. Pierwsze zdjęcie-wahania po wymianie czujnika. Drugie- przed Edytowane 16 Marca 2016 przez Arturo199511 Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
yogin74 Opublikowano 16 Marca 2016 Udostępnij Opublikowano 16 Marca 2016 Miałem 1.9dci z 2001 roku, ale pewnie zachowanie wskaźnika jest podobne. Termostat otwierał się po przekroczeniu czwartej kreski. A jak był dobrze nagrzany wskazówka była między czwartą, a piątą kreską :) Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.