Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chce kupic meganke coupe


antrax

Rekomendowane odpowiedzi

co bardziej polecacie dla studencika qupete czy moze HB
HTB, tez kiedyś (ponad 3 lata temu miałem takie dywagacje), wybór padł na qpte, ale w ostatniej chwili rozsądek do mnie przemówił. Qpetka to auto typowo 2 osobowe, z tyłu jak usiadłem to sie nawet fotela domknąc nie dało, mimo iż był wysuniety do przodu. Kupiłem więc htb i nie żałuje-przynajmniej moge wziąc paczkę znajomych na wakacyjną popijawe na Mazury a w Qpete mozesz co najwyzej wziac kumpla i przejechac sie pod gimnazjum by jakies nieletnie laseczki powyrywac, bo inne na tył nie wejdą :P (inna sprawa jest to że to nielegalne) ;-)

jeeli chodzi o osiagi HTB vs QPTA to praktycznie nie ma różnicy, a zadbany HTB duzo łatwiej znaleśc

wybór nalezy do Ciebie- i osobiscie proponuje silnik 1,6 16v :P , ktory w HTB jest najszybszy w klasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że coupe ma dużo wygodniejsze fotele (lepsze trzymanie boczne, dłuższe siedziska, większą regulację lędźwi) i ma trochę inną pozycję za kierownicą (sporo niżej się siedzi). Siostra ma megane htb i już tak wygodnie nie jest. Mi pozycja w coupe dużo bardziej odpowiada, ale to kwestia indywidualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie roznicy nie ma, dobrze by było gdybys szukał po FL czyli chybha sierpien 99 bo nowe silniki, DUŻO lepsze wyposażenie no i "świeższy" wygląd. Jak coś znajdziesz to zapodaj linki to ocenimy ;-)

z mojej HTB
to juz wyklepałeś czy mówisz "z sentymentem w czasie przeszłym"? :P ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie za to w przypadku QP bardziej podoba ta sprzed liftingu - taka jak ma np Bronius - czyli właśnie do sierpnia 99 :P

PS.

to juz wyklepałeś czy mówisz "z sentymentem w czasie przeszłym"? :P ;-)

Wyklepane to mocno powiedziane, po długiej batali z beznadziejną firmą ubezpieczeniową Wrt + 2a ( :P) efekt: Wymiana: maska, błotnik (+nadkola), pas przedni, zderzak + wszystkie wzmocnienia, kondensator klimy, reflektory + pare drobiazgów. Auto było mierzone na komputerowej ramie - lekka korekta gumką myszka ze strony kierowcy :P

Śmiga jak trzeba jeszcze tylko tocze batalie z warsztatem, a co :P

Na najbliższym zlocie obejrzysz i ocenisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!