Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chce kupic meganke coupe


antrax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym kupic sobie meganke coupe moze mi ktos powiedziec jaki silnik sie oplaca najbardziej kupic by spalanie bylo adekwatne do osiagow... no i ile powinienem przygotowac pieniazkow mniej wiecej na ten cel by nie kupic jakiegos szrota... a i jak by ktos mniej wiecej mogl podac jakie maja spalania dane silniki.

na allegro znalazlem ladna 2 litrowke ale cena wydaje sie jakos bardzo niska jak za takie wyposazenie i przebieg http://moto.allegro.pl/item340828210_piekn..._coupe_2_0.html

z gory dziekuje :P a i prosze nie pisac o opcji szukaj bo uzywalem jej ale dosyc trudno wylowic cos z takiego natloku postow :P

pozdrawiam

Na forum można pisać z polską czcionką - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antrax, dobra, ok, to było auto przykładowe, byśmy mieli pojecie jak wygląda Qpeta. A jak mamy rozumieć ten tekst:

po zatym widze ze nie za bardzo ktos chce mi pomoc w doborze autka

Mamy poszukać i przedstawić Ci konkretne sztuki do zaopiniowania i ewentualnego kupna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antrax, Kup sobie sześciopaka, wygospodaruj trochę czasu i zacznij czytać forum. Tu wszystkiego się dowiesz. Nie ma sensu przepisywać w Twoim temacie tego co już tu powiedziano. Życzę miłej lektury :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta meganka ktoro przedstawiłes w pierwszym poscie nie jest az tak bardzo wypasiona... owszem,ma klime ale komputer pokładowy tam nie istnieje !! Brak przycisku na dzwigni wycieraczek,brak wyswietlacza w licznikach.Brakuje welurowej tapicerki :/ Tylko jedna poduszka a megi ma 4 gwiazdki w testach zderzeniowych.Duzym plusem jest ksiazka wiec przebieg pewnie udokumentowany i jaki mały :P Mysle ze auto warte dokladnego przygladniecia sie przede wszystkim ze wzgledu na mozliwosc odtworzenia przeszłosci.

p.s. Silnik 1.6 8V w hatchbacku spala srednio rowniutko 7 l/100km ale Coupe z takim silnikiem....ja wiem...Mysle ze conajmniej trzeba tam 2.0 8V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius,sadzisz ze to jest welur? Moim zdaniem nie jest.Zerknijcie na boczki foteli-tam jest blyszczacy material.Wzor obicia tez odpowiada wersji bez weluru.No i nawet widziałem taka własnie tapicerke w RN hatchback.. Co do napedu to generalnie tak-wiekszych roznic nie ma ( moze coupe jest nieco lzejsze...) Ja jednak mam to co widac i na tej podstawie pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel500, wiem co piszę bo mam taką tapicerkę u siebie w samochodzie, część jest z weluru, a część ze zwykłego materiału...

w htb też taka tapicerka występowała, ale w innych wersjach wyposażeniowych niż w coupe (w coupe to było RT, a w htb RN) i nie na polskim rynku (np. u UK)...

 

w coupe były 4 wersje tapicerki:

- taka jak powyżej (materiał z welurem - poza 2.0 16v)

- cały welur, jasnobeżowa, rzadka (tylko niektóre rynki np. Szwajcaria - poza 2.0 16v)

- granatowy welur (tylko 2.0 16v)

- skóra (w różnych kolorach, najczęściej jednak czarna - wszystkie silniki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!