Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

hałas w srodku auta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

Jestem posiadaczem meganki 96 o przebiegu 115 000km.Wszystko bylo ok do czasu az zmuszony bylem wymienic tłumik srodkowy i końcowy.Stary zaczoł sie juz sypać wiec kupilem Walkera i po wymianie zaczoł sie muj problem.A mianowicie przy przy predkosci okolo 80 km slychac hałas we wnetrzu auta ktorego wczesniej nigdy nie bylo.Nie sądze rowniez ze jest spowodowane wymianą oopon na letnie kupilem 2 opony roczne Kormarany na przód.Nie sadze ze jest jakas inna przyczyna bo zaczelo sie to dziac wlasnie po wymianie tych tlumików.Macie jakies sugestje?jest to dzwiek jakbym znajdował sie w sportowym aucie przy mniejszych predkosciach tego nie ma jak równiez przy predkosci okolo 110 km tez ten dziwek jest jakby mniejszy.Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety na kanał będę mógł wjechać dopiero w przyszłym tygodniu. Wchodząc pod auto, dodając gazu nie zauważyłem, aby spaliny wydostawały się na zewnątrz. Z tego co pytałem może to być wuna tłumika końcowego. Jeżeli końcówka jest blisko zderzaka i skierowana do ziemi w kształcie fajki (a taka właśnie jest) może to być powód tego hałasu. Spaliny wydostające się na zewnątrz powodują taki hałas. Jadąc z większą prędkością i manewrując kierownicą w lewo lub prawo przy takich manewrach na sekundę ten dźwięk ustaje i jest cicho, więc może to kogoś nakieruje jaki może być tego powód.

 

 

[nie piszemy kapitalkami, pomijam ogromną liczbę błędów ortograficznych w poście (poprawione)- bronius]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!