Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prawo jazdy


waldek708

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie sprawa płynu do spryskiwaczy jest bezdyskusyjna, jeśli skończy Ci sie zimą, masz duży problem,
jeżeli jest śnieg to nie masz problemu. stajesz sobie na odpoczynek i dla rozluźnienia rzucasz sobie gałkami śniegu w szybę(lepiej bez kamieni <ok> ) tak żeby się ładnie rozprysnął a potem jak się przewietrzyłeś to wycieraczki w ruch i masz szybę czystą :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek_c, <ok>

kinimod, jest to absolutnie dobre podejście ale na pewnym etapie dorastania człowiek przestaje wozić w samochodzie wszystko co sie może przydać bo powoduje to np że wózek dla dziecka nie mieści sie do bagażnika. Efekt jest taki jak napisałem wcześniej i tak musze gdzieś pojechać żeby go dolać.

Młody kierowca będzie wiedział gdzie dolać (z pustego to i Salomon...) ale nie wpadnie na to co napisał kolega lepper_pl, i z oczami wlepionymi w szybe doczłapie sie do stacji, a na stacji wystarczy poprosić pracownika o dolanie płynu i bez gadania zrobi to za Ciebie.

 

, że zaleca się wymianę tych żarówek w ASO moim zdaniem nie świadczy dobrze o producencie/konstruktorze samochodu.

To też ma swój sens. Ostatnio jade sobie boczną drogą i nie podoba mi sie oświetlenie pobocza, wjazd na stacje - brak prawego drogowego. Wymontowałem ide do kasy prosze o taką żarówke a facet wyjmuje z pódełka i paluszkami za bańke - zero świadomości że tak nie można. Takich rzeczy jest dużo i dlatego sugerują zrobić to w ASO - a jak już kierowcy rośnie świadomość i doświadczenie wie jak to zrobić dobrze samemu.

 

dla wszystkich takich osób radzę zaczynać jazdę od malucha

I to jest niepodważalne! Ja w swoich malcach wymieniałem głowice, rozrząd zawieszenie - nie było tam dla mnie tajemnic i robiłem to z wielką frajdą - dzięki temu teraz kiedy jade do warsztatu wiem co mi mają naprawić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!