Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Stuki z przodu z lewej strony.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nowym uźytkownikiem Renault Megane 96.Miałem kilka usterek ale dzieki pomocy waszego forum udało mi sie je usunąć.Teraz mam kolejny problem a mianowicie w mojej Megi 96r od kilku dni dochodza do mnie stuki z przodu z lewej strony gdzieś w okolicach silniczka wycieraczek.Są to stuki jakby coś plastikowego się obijało . Z góry dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te stuki dochodza do Ciebie caly czas czy moze tylko przy odpalaniu?

 

Jesli przy odpalaniu (chociaz u niektorych stuka caly czas) to nawalil silniczek od obiegu wew. za duzo roboty z tym, lepiej sie przyzwyczaic, ja to mam jezdze z tym i zyje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja też mam stuki, zidentyfikowałem je i okazuje się że to tam gdzie jest filtr powietrza. Mi stku cały czas, równomiernie, trzy razy przerwa i znów. Jakby jakiś przekaźnik nie działał. Nawet jak nie odpalam silnika to jest to samo. Piszą Ci w temacie, że to może być "silniczek od obiegu wew.". Napisz, xczy masz te stuki stale, regularne i dośc głośne, takie, że raczej przyzwyczajenie sie do nich jest niemożliwe. Bo jak jest jak pisze Easy, to mam problem, bo musze sie z tym uporać. Please, odpowiedz.

 

[ Dodano: 2007-06-22, 22:24 ]

sprawa rozwiązana. miałem uszkodzony przełącznik od nawiewu wewnętrznego, wskutek czego uszkodzil mi się silniczek przełączający klapkę która steruje nawiewem - zewnętrzny i wewnętrzny. silniczek to spory koszt. wymontowali mi silniczek, klapke ustawili tylko nan nawiew zewnętrzny i po sprawie. koszt 60zł. dziękuję wszystkim za czynny udział w forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość pawelolsztyn

witam. takze u mnie zaczely sie stuki typu tyk tyk tyk tyk tyk tyk tyk tyk :) przy odpalaniu auta i trwaja ok. 7 sek. nie ma znaczenia czy silnik jest cieply czy zimny i czy odpalam z wlaczona klima czy bez. zawsze sa przy odpaleniu i po ok. 7 sek. ustaja. slychac je po lewej stronie deski rodzielczej. dodatkowo zauwazylem, ze gdy wlacze podczas jazdy obieg wewnetrzny i go wylacze to znowu slychac te same stuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!