Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Meganka i jej nowe wdzianka MEGANE II


Basenji

Czy warto tuningować Megane II ?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Zdecydowanie tak
      19
    • Tak
      31
    • Nie
      20
    • Zdecydowanie nie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

yhmmm. Grandtour ten ze zdjęcia. Zdjęcie wykonane na niemieckim Autobahnie.

 

Dam ci fory i będę mieć standardowe 120. Bo przy 140 360 Nm to robie w bambuko 2,0 TDi na dzień dobry.

120 vs 115. :mrgreen: Scigamy się na 1/4 mili Bo do setki mogę mieć problem z odstawieniem...

 

Diesel to lepsza benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O [shadow=red:4a17880750]dieslach gadajcie gdzie indziej[/shadow:4a17880750], a tu podziwiajcie moją Megg.

Spojlery brałem od firmy Cetus, bo są dobrej jakości i nie wymagają wielkiej obróbki potem.

przymiarkadokadka230220lw6.jpg

 

zdrówko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak juz poprosil Basenji, ustawki na 1/4mili i dyskusje na temat wyzszosci X nad Y prosze do innego tematu albo na priv.

 

fajnie wygladaja takie dokladki, ale osobiscie wolalbym caly zderzak zmienic niz dokladac plastyki... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja racja...

Już się nie dam sprowokować.

 

Wracając do tematu podziwiania Megg. Widziałem kiedyś takiego grandtourka na niemieckich blachach jak jechałem do German Landu. Powiem tak że całkiem Ciekawie to wyglądało.

 

Zresztą najlepiej będzie jak to zamontujesz. I zrobisz zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak juz poprosil Basenji, ustawki na 1/4mili i dyskusje na temat wyzszosci X nad Y prosze do innego tematu albo na priv.

 

fajnie wygladaja takie dokladki, ale osobiscie wolalbym caly zderzak zmienic niz dokladac plastyki... :mrgreen:

 

zgadzam sie, najlepiej zderzak od rs-ki:)))

moze w efekcie koncowym te nakladki na zderzaku beda suuper ale tak na teraz to dla mnie srednio....

 

co do wyzszosci 1.6 nad 1.9dci to z przykroscia stwierdzam ze benzyna z tym dci nie ma szans:)))

 

 

ps. Jest coś takiego jak cytowanie selektywne - po co wklejasz całość z uwagami :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, najlepiej zderzak od rs-ki:)))

moze w efekcie koncowym te nakladki na zderzaku beda suuper ale tak na teraz to dla mnie srednio....

 

 

Pewno, że lepiej.

Ale jestem realistą. To nie jest pierwszy samochód, który tuningowałem więc boleśnie przekonałem się, że 'monster' zestawy są fajne ale za Odrą. I nie zimą. Podobnie jak utwardzenie zawieszenia, rozmiar felg i gum itd.

Tu macie link http://moto.allegro.pl/item167763976_tunin...ico_zobacz.html do mojego byłego samochodu, który poszedł do Wrocławia rok temu. Aż rozpacz bierze, co z niego właścicielka zrobiła za ruinę.

:cry:

zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!