Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MIV Grandtour wersja Limited 2018 vs Kia Ceed III Kombi wersja S


Azol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Tak jak w tytule wyżej. Chciałbym otworzyć ogólną dyskusję i poznać Wasze opinie odnośnie nowego modelu KIA CEED w wersji Kombii z najniższą wersją wyposażenia S względem MIV Grandtour w wersji Limited 2018 którą posiadam. A pytam dlatego, że przed zakupem swojej meganki miałem możliwość w podobnych pieniądzach kupić właśnie Ceeda Kombi ale w tej najniższej wersji wyposażenia S, oczywiście różnica w kwocie to 2 tysiące złotych więcej musiałbym dopłacić do Ceeda.

 

MIV kupiłem za 64 tys, natomiast Ceed Kombi S to cena 66 tys. I nie rozpoczynałbym dyskusji, gdyż zakupiłem megankę, ale teraz przed takim samym dylematem stoi mój kolega, który ma możliwość wybrania jeszcze ostatniej wersji MIV Grandtour z silnikiem 1.6 SCe oczywiście w wersji Limited albo wybrać również za 64 tysiące właśnie Ceeda S Kombi z silnikiem 1.4 100 KM.

 

Jeżeli mielibyście wybrać w tych samych pieniądzach obydwa modele to który by to był i dlaczego ? 

 

Wersja wyposażenia MIV w wersji Limited to wiadomo że ma już wyświetlacz multimedialny 7" , klimatronik dwustrefowy, nawigację, nawiew na tył, karta HF,  skóra na kierownicy, czujniki parkowania tył, alufelgi

 

Wersja wyposażenia CEED S Kombi oprócz braku skóry na kierownicy i fabrycznych czujników parkowania oraz braku alufelg ma system Lane Keep Asist czyli asystent utrzymania pasa ruchu oraz automatyczne przełączanie świateł mijania na drogowe reszta to prawie identyczne wyposażenia. 

 

Pozdrawiam 

Adrian

 

 

Nikt nie pomoże ?

Edytowane przez Azol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!