Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Modyfikacje wizualne (tylko zdjęcia)


CzarQ

Rekomendowane odpowiedzi

Drobny mod, ale moim zdaniem fajnie wpływający na wygląd samochodu - zmieniłem pomarańczowe żarówki kierunkowskazów na Osram Diadem Chrome. Nie będę specjalnie opisywał, na czym polegają, bo efekt mówi chyba sam za siebie.

 

Zdjęcia tylnych lamp zamiast przed/po są po/przed, ale chyba każdy się zorientuje.

20200510_162447-COLLAGE.jpg

20200510_162830-COLLAGE.jpg

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie ;)
Szkoda, że nie chwalicie się swoimi modami. Myślałem, że temat podłapie więcej osób :)
Przed: Felga 6,5J  16' , opona 195/55 , seryjne sprężyny
Po: Felga 8J, opona 225/45 sprężyny MTS -35/-35 mm

Myślę o tych żarówkach od Dawcia i chyba wcisnę je w następne mody.
Sory za różnicę jakości zdjęć.

IMG_20200610_195857.jpg

Edytowane przez CzarQ
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, CzarQ napisał:

Szkoda, że nie chwalicie się swoimi modami. Myślałem, że temat podłapie więcej osób :)

 

Gdy 5 lat temu kupiłem Megane II Ph 2 Grandtour (taka jak Twoja, tylko srebrna i 1.5dci), forum rzeczywiście było jakoś bardziej żywe. Dzisiaj niewiele się tu już dzieje i mało kto się udziela. Czyżby wszyscy uciekli na forum PIKUR?

 

A w temacie, to siadło ładnie, a koła już wcześniej miałeś całkiem fajne <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając temat chciałem zebrać jak najwięcej takich modyfikacji przed/po w jednym miejscu. Może dla Ciebie nie potrzebne, ale ja rzadko kiedy mam czas przeglądać forum w poszukiwaniu tematów w których nie trzeba czytać 5 stron dyskusji tylko po to, żeby na koniec znaleźć nic konkretnego. Fajnie gdyby wrzucane były takie zestawienia w jednym miejscu bez dyskutowania tak jak teraz ;) Może ktoś szybciej odnajdzie jakiś mod który zastosuje u siebie. Dla kogoś zbędne - dla mnie słuszne

Tymczasem kolejne odświeżenie - tym razem zaciski. Wyczyszczone, odtłuszczone i pomalowane lakierem do zacisków "BOLL".
Miłej niedzieli :)

 

zaciski.jpg

Edytowane przez CzarQ
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!