Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Megane I ph II] 1.6 16V RXE


szopenu

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdż drzwi od kierowcy bo :

1 na listwie powinna być nazwa wersji np.: AIR itp a nie wersja silnika( to jest na prawych drzwiach)

2 jest różnica w szerokości szczelin między przednim błotnikiem a drzwiami kierowcy i analogicznie z drugiej strony

 

A co do klimy to ja bez tego bym nie kupił bo jak Cię kiedyś auto wkurzy i będziesz chciał sprzedać to bez klimy nikt nie kupi. Siedzę w tym fachu i coś na ten temat wiem.

Pozdrawiam

P.S Koniecznie sprawdź rozrząd bo to przy tym roczniku już konieczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Wyobraźcie sobie, że kupiłem.

Co prawda z drżeniem serca (a właściwie portfela) ale skusił mnie faktycznie niski przebieg i dobry stan wnętrza (minimalne przytarcia na włączniku świateł).

Jedyna rzecz która nie działa to tylna wycieraczka :) więc żona wytargowała jeszcze parę złotych. I tak takiego rocznika za tą cenę narazie na allegro nie widzę, więc mam nadzieje, że nie przepłaciłem.

Dzięki za wskazówki, rozrząd faktycznie to będzie pierwsza sprawa którą chce zrobić i tu moje pytanie. Gdzie się z nią udać aby dobrze mi zrobili? Okolice Warszawy i Piaseczna wchodzą w gre.

Pozdrawiam,KP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek zrobisz rozrząd to moim zdaniem komplet( materiały i robocizna ) w jednym miejscu. Bo jak coś będzie nie tak to nikt nie zwali winy na części lub montaż. Masz rachunek i jakby co to reklamujesz.

Skoro kupiony to temat do zamknięcia. Jeżeli poszukujesz warsztatu to zachęcam do odwiedzin działu warsztaty. Miłego użytkowania/ - lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!