Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Moduł UPC 82 00 481 866 G,H,K,L,J co oznaczają te litery???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, mam nadzieję, że na tym forum znawców i fachowców uzyskam pytanie dotyczące modułu UPC 82 00 481 866 G,H,L,K,J, co te litery oznaczają dzwoniąc do ASO, serwis nikt mi nie odpowiedział na to pytanie. Jestem drugim właścicielem Żelazka 2006 1.6 16v-5D orginalny moduł 8200481867-F został zastąpiony przez N4 8200455424 ale tu miła niespodzianka została wlutowana wiązka przewodów w płytkę w miejscu, gdzie jest umiejscowiony przekaźnik chyba pompy paliwa, tak się domyślam bo z boku jest luzem przekaźnik 40A-12V jak nie podłączony to silnik nie kręci, po zalaniu modułu(nie drożny przewód od,pływu, padł bezpiecznik od świateł mijania, wyciągając ten moduł nie świadomy tych kabelków urwałem je z tej wiązki wychodziło 10 kabli do dwóch dużych przekaźników I i II biegu wentylatora chłodnicy. Obecnie siedzie zamówiony prze zemnie moduł UPC 8200481866 F wszystko niby okey ale nie działają przednie przeciw mgielne, światła boczne w drzwiach zapalają się jak dostaną sygnał z karty otwarcie a nie jak na starym w chwili fizycznego otwarcia drzwi, jestem trochę wkurzony na poprzedniego właściciela ale musiał mieć pojęcie że zastosował taką pajęczynę kabli. wiem że podobnych i zbliżonych problemów i tematów na tym forum było sporo, być może się powtarzam, liczę na wyrozumiałość i życzliwość co oznacza.ją te litery na końcu np: 8200481866 F G H J K L, na wyposażeniu panel klimatyzacji automatyczny, Megi jest po Lifcie. Liczę na pomoc znawców tematu

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.7 :!: - aniewa

W praktycznie dwóch zdaniach zawarłeś 228 wyrazów, przez to treść jest mało czytelna, jeden słowotok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam przedlifta i u mnie moduł UPC jest trochę inny ale zasada działania ta sama, i z tego co drążyłem temat to literka po nr oznacza rok produkcji, najważniejszy jest kod przed tym nr  czyli u Ciebie jak rozumiem kod N4 czyli wersja wyposażenia samochodu. A może niech ktoś Ci podepnie komputer i poustawia bo czytałem że ktoś kupił od disla do benzyny i trzeba było ustawienia zmieniać, choć ja zrobiłem to samo i nic nie zmieniałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!