Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

współpraca na drogach


gisma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Wybaczcie, że nie piszę o renault ale ostatnio zaobserwowałem na drogach dużą agresję i chęć ostrzegania innych o PANACH MUNDUROWYCH!!! Zacznijcie pomagać innym ja już zacząłem naprawdę warto w końcu jesteśmy ludźmi czasem zdarza nam się śpieszyć!!! Przemyślcie moje słowa i zacznijcie działać zarówno na drogach jak i w necie, niekiedy taka akcja może uratować komuś prawko...

Pozdrawiam

Gisma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uważasz że ty też możesz być w potrzebie przycisnąć... coś ci się stanie jak parę razy użyjesz świateł drogowych??? a co do zabójcy to wszyscy jesteśmy potencjalnymi zabójcami...!!! wiadomo niektórym nie należy się takie ostrzeżenie ale czy musimy oceniać wszystkich przez paru nierozważnych "idiotów"....

Gisma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przyciśnięcie świateł drogowych kosztuje od 0 do 200zł a ja mrugam często palantom co lecą przez miasto ponad 100 celowo co by zwolnili szczerze to jestem za uprzejmością na drodze dawaniu znaku prawym kierunkiem że droga wolna (jeździłem TIR-em) czy podziękowanie awaryjnymi ale jak widzę że się ktoś pcha na chama to potrafię też ztrąbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem rzuciłem to hasło żeby zacząć coś zmieniać ja zawszę dziękuję jak ktoś pomoże w jakikolwiek sposób...ale będę starał się przekonać innych może się uda może nie ale zawsze warto spróbować:mrgreen:

Gisma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za uprzejmością na drodze dawaniu znaku prawym kierunkiem

 

Ja również jestem za uprzejmością rozumianą w ten sam sposób co Robak. Mi również zdarza się pocisnąć na drodze, ale najbardziej to mnie denerwują :evil: barany jeżdżące lewym pasem na dwupasmówce 40 km/h. Jeszcze bym to zrozumiał jakby prawy jakościowo był gorszy, ale w innym przypadku - precz z egoistami na drodze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nasłuchu to fakt

ale wielu "młodych" kierowców lub tych z rejony gdzie teraz mieszkam wogóle nie wie o co chodzi w mrugnięciu światłami

jo rzek z rodu hanys z krwi , kosci ino górolskie mom (po matce) ale u nas to sie mrugo nie? ale wielkopolsce nietety rzadkość!!!

bez urazy Rodowici

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest inna kwestia- jak jest lapanka czy cos...Ostrzezecie 'prawdziwego zabojce' a nie takiego drogowego- to policja ma lipe...

Nie uwazam zeby mandaty za szybkosc byly sluszne itd ( ostatnio mnie blysnelo na autostradzie...) oj walilo po kieszeni...

Ogolnie uwazam ze mrugac to tylko awarami za 'ustapienie ' pomoc itd a drogowymi - na zasadzie: no jedzze!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowcy muszą trzymać się razem!!!!! :mrgreen:

ty ale ktoś kiedyś śpiewał "...ale to już było..." to mi śmierdzi skrajnym socjalizmem ale dobrze mówisz więc ci poleję mam żywca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!