Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wymiana reflektora czy szkła?


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

dzisiaj rano w Katowicach jakiś cymbał wyprzedził mnie TIR-em jadąc 120km/h.

niemiałbym mu tego za złe gdyby nie to że spod kól naczypy kamień zrobił mi dziurę w prawym reflektorze ok 2cm.

czy coś takiego da się naprawic czy niestety czeka mnie wymiana reflektora a może da się podmienic sam klosz.

proszę o radę.

a tak na marginesie kierowcy TIR-ów (OPAMIĘTAJCIE SIĘ).

pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zadzwonić na policję. Tiry mają ograniczenie (z tego co mi się wydaje) do 90 km/h... Na tacho wszystko jest zapisane. A jak nie miał tacho to jeszcze gorzej.

 

I nie żebym nie lubił Tirowców. Bo mam znajomego w Wielkiej Brytanii i wiem jak jeździ i da sie dobrze jeździć nawet jak się ma kilkutonową naczepę. (Co ciekawe jego nowy wypasiony Merc miał ograniczenie do 92 km/h wg GPS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe jego nowy wypasiony Merc miał ograniczenie do 92 km/h wg GPS

ten system jest już w polsce większe firmy go mają.

w firmie w której pracowałem szef obcinał premie za przekroczenia widoczne na tacho tiry 70 km/h

 

[ Dodano: 2007-03-07, 16:48 ]

nie radzę rozbierać za 100 już kupisz na allegro nowy reflektor oczywiście nie valeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten system jest już w polsce większe firmy go mają.

w firmie w której pracowałem szef obcinał premie za przekroczenia widoczne na tacho tiry 70 km/h

 

Czy ta permanentna inwigilacja również tutaj doszła? Że jak znajomy zatrzymał się na klopowanie to szef dzwonił dlaczego ciężarówka się nie posuwa?? Może dlatego że Polaków tak tam traktują i sprawdzają na każdym kroku.

Niemniej jednak tutaj 12 tys zł nie zarobi jako kierowca.

 

Proszę pisać na poruszany temat lub założyć wątek w dziale ogólnym!!!Lewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj 12 tys zł nie zarobi jako kierowca.

w życiu nie zarobi max 3 tyś ale w ogóle zza kółka bym musiał nie wychodzić

system jest dobry np w przypadku kradzieży towaru razem z naczepą no jest podgląd czy kierowca nie zbacza z trasy i nie zlewa np paliwka.

co do klosza to jest przyklejany ja się pokusiłem o rozebranie bo mi parował niestety gra niewarta świeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem wyżej na allegro nowe lampy kupisz już za 95 zł

 

[ Dodano: 2007-03-07, 19:04 ]

a klosze w megane I phI też są plastikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie mogę tego teraz znaleźć ale czytałem w tamtym tygodniu instrukcję i to mi właśnie też nie pasowało na razie uznaję twoją rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!