Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sprawdź swoją wersję wyposażenia


qfiatek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Megane (ph 2) 1,6 Alize Sport 16V. W registration certificate jest napisane ze to wersja RT.

Posiada ABS, wspomaganie, el lusterka, el przednie szyby, el szyberdach, klimatyzacje, immobiliser, centralny na pilota, 2 poduszki powietrzne, welurowa tapicerke, alarm(podobno, bo nie wiem jak sprawdzic czy dziala :mrgreen: ), zderzaki w kolorze, tylny spoiler, kilka swiatelek w srodku dla pasarzerow, alufelgi, halogeny.

Co do alarmu, ktorego mam albo nie mam :-) pisalem w dziale pt "Syrenka alarmowa".

 

[ Dodano: 2007-03-05, 11:11 ]

A swoja droga co znaczy dodatek SPORT? Czym sie rozni od normalnej wersji? Dla przykladu ja mam 1.6 Alize Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH!]

 

Witam,

 

mam megane scenic RT.mam 2 poduchy,klime,el.szyby,reg.kierownice,fabryczne radio ze sterowaniem z kierownicy i abs..jedynie lusterka recznie sterowane:)a szkoda..

 

[przepraszam ale w tym wypadku sadze ze cytowanie (zwlaszcza calego) postu jest niepotrzebne. DrNO]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam wersje Rt, silnik 1.6, rok 1996 moja posiada 2 poduchy, immobilizer, elektryka przód, central z pilota, wspomaganie, regulacja kierownicy, halogeny, pakiet oświetleniowy (wewnętrzny) wspomniany wcześniej, miala 4 oryginalne głośniki nie wiem jak z radiem bo jak kupiłem to już było wstawione inne, welury,regulacja wysokości fotela kierowcy dzielona tylna kanapa, podłokietnik w tylnej kanapie. szkoda że nie ma w niej ABS ale wiem że niektóre auta w tej wersji mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam wersje Rt, silnik 1.6, rok 1996

przeczytaj w topicu o jaki model chodzi :mrgreen:

ty masz megane I ph I

 

kolor "noc kairu" (...) bardzo ładny kolorek.

sam mam taką i w słoneczku wygląda ślicznie

 

A czy te 2.0 16V też były produkowane w tym kolorze??

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam wersje Rt, silnik 1.6, rok 1996 moja posiada ...

 

ja mam taką samą i z tym samym wyposażeniem, ale i tak mam pytanie. Zacznę szerzej od opisu: nie mam podgrzewania foteli (i na szczęście go nie potrzebuję), ale jak rozumieć kable - solidne, jak w żelazku - podpięte na stałe od dołu do przednich foteli? czy tak wygląda zasialnie podgrzewania? o to pyta laik- fan swojej meganki :mrgreen:

 

a może to - jedyna w swoim rodzaju - wersja z "elektrycznymi krzesłami"?! w takim razie gdzie mam wajchę do ich odpalenia? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwolę sobie odświeżyć nieco temat. W jaki sposób można jednoznacznie zidentyfikować wersję swojego samochodu, a dokładnie jego wyposażenia? Mam Megane 1.9 dCi hatchback z 2001 r. Wyposażenie to m.in: 4 poduszki, ABS, wspomaganie, centralny zamek w pilocie, czujnik zewnętrznej temperatury, elektrycznie sterowane lusterka, klimatyzacja, komputer pokładowy. Teoretyczne jest to Expression, ale jedna rzecz mi się nie zgadza. W dowodzie rejestracyjnym mam moc silnika 75kW czyli ok 102KM. Ale w specyfikacje podanej piszą np. >>Tutaj<< , że ta wersja dysponuje silnikiem 77 kW / 105 KM. Już jak go ubezpieczałem (robiłem to przez internet) to w rozwijanym zestawieniu Megane z silnikiem 75 kW nie było :-? . Zapewne można to jednak jednoznacznie zidentyfikować. Będę wdzięczny za pomoc i wyrozumiałość. Jestem jeszcze świeżym użytkownikiem i cały czas "uczę się" swojego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!