Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[megan 1 ph2] Ocena kilku 'sztuk'


barb123

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy, jak napisał bronius ma chociaż klimę, rzeczywiście może być to 1,4 bo te felgi najczęściej z tym silnikiem można spotkać.

Dwójka, trochę dziwne że koleś wymienił tyle części i sprzedaje, mało zdjęć ;/

Trójka ma świetne ramię tylnej wycieraczki i lusterka nie w kolorze nadwozia - omijaj z daleka.

Czwarta wygląda ładnie, przedni zderzak od HB, ale w Coupetach tez się zdarzały.

Piątka, jest ok, felgi dodają uroku, ale trochę drogo jak na ten rocznik.

Ogólnie szału nie ma w tych ogłoszeniach, jeśli brałbym pod uwagę klimę to wybrałbym numer 1, jak na klimie nie zależy to raczej czwórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarta wygląda ładnie, przedni zderzak od HB, ale w Coupetach tez się zdarzały.
tak, ale tylko w bitych i źle poskładanych...
Dwójka, trochę dziwne że koleś wymienił tyle części i sprzedaje, mało zdjęć ;/

Trójka ma świetne ramię tylnej wycieraczki i lusterka nie w kolorze nadwozia - omijaj z daleka.

mają maski od htb...
pierwszy, jak napisał bronius ma chociaż klimę, rzeczywiście może być to 1,4 bo te felgi najczęściej z tym silnikiem można spotkać.
ma znaczki 1.4 16v na błotnikach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius jesteś pewien tego zderzaka? Bardzo dużo jest Coupetek z tymi zderzakami, i wychodziły one tylko z uboższymi wersjami, a ta akurat wypasiona nie jest.

2 i 3 nie ma wątpliwości ;)

Wycieraczka w 3ójce wymiata <czerwona>

na znaczek na błotniku nie zwróciłem uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius jesteś pewien tego zderzaka? Bardzo dużo jest Coupetek z tymi zderzakami
tak, coupe wychodziły tylko ze zderzakami przeznaczonymi specjalnie do tej wersji, a że obecnie jest dużo coupetek ze zderzakami od htb to tylko świadczy o ich wypadkowości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jakis powod do negocjacji ceny juz jest...w sumie mozna by jechac obejrzec szkoda, ze nie ma klimy.

NIe wiem, czy mi sie tylko wydaje ale na tym pierwszym linku czesniej bylo 177tys, a teraz jest mniej? moze po prostu cos mi sie pochrzanilo:P

 

[ Dodano: 2008-09-17, 19:58 ]

[ Dodano: 2008-09-17, 19:56 ]

obejrzyj mocowania tylnego zderzaka - jest przykręcony na nieoryginalne śruby

Samochod zostal dzis sprzedany, nawet nie zdazylem jechac obejrzec.

 

Bylem dzis ogladac Megi z pierwszego linku i powiem, ze tylko kase stracilem. Samochodu w tak koszmarnym stanie jeszcze nie widzialem. Koles po prostu wie jak robic zdjecia...dla przykladu na zdjeciu nie widac zuzycia kierownicy, a faktycznie ma jakby wygryzione dziury..:/ poztym rdza i wiele innych mankamentow..nie dal bym nawt 7tys za taki egzemplarz.

 

Co myslicie o tym?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6290864

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!