Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

immobilizer, kierunkowskazy - sterownik


Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem chcę kupić Meganke w którym spaliły się sterowniki od kierunkowskazów wycieraczek itp. właściciel kupił nową cała skrzyneczkę i na niej działa wszystko jednak immobilizer "nie pasuje" z kluczykiem.... chcą od niego 500 zł za zaprogramowanie kluczyka

 

i teraz moje pytanie czy da się to jakoś ominąć ? albo naprawić stary sterownik, podłączyć dwie jednocześnie tzn. stara tylko do immobilizer a nowa tylko do osprzętu auta ? czy po prostu zlecić właścicielowi żeby dał do zrobienia ten kluczyk i być w plecy te 500 zł ?

 

jestem elektronikiem wiec większość mogę zrobić sam jednak nie widziałem tej skrzyneczki i wiem tylko tyle ile napisałem z opowiadań właściciela...

 

będę wdzięczny za pomoc :] bo nie chce jechać na marne 1200km :]

 

auto to 1,6 z 1998 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na forum czytałem, że można ominąc immo, ale jest to dośc kosztowne. Moim zdaniem kluczyk musi być zaprogramowany pod konkretny immobilizer. Więc chyba nie ma innej rady jak pójśc do serwisu i tam zapytać. Co do mostkowania nie mam pojęcia, ale przypuszczam, że kom będzie szalał. Proszę poczytać na forach, jest tego sporo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mialem to samo niestety jest to barrrdzo kosztowna naprawa choc nie zawsze. Imo mi sie swiecilo i nie palil <ok>. Komplet tj. UCH KOMPUTER i KLUCZYKI mozna kupic na allegro. Zmiana kluczyka nic nie da mozna tez zdjac blokade imob. Ja mam renie 2.0 1998 i buda jeszcze stara jest a czesc elektryki jest juz z tej po lifcie i jest to duzy problem. U mnie skonczylo sie odcieciem imo bo inwestycja w komplet (ok 2000zl) nie interesowala mne. Bylo czyszczenie komputera i odciecie pewnego przewodu. Ale mam zlozone 2 inne zabezpieczenia ze tez nie zakreci :mrgreen:

Powiem naprawa moze byc kosztowna lub nie bo moze sie okazac ze tylko kable sa przegnite, albo czyszczenie komputera tak jak u mnie odciecie i wszystko bedzie chodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!