Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane 1996 2.0 benzyna + Automat z gazem


mieto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam okazje kupić autko jak w tytule meganane z 1996r poj 2.0 benzyna + gaz.

Autko użytkowane jest od 3 lat przez mojego brata który wstawił odrazu po zakupie gaz.

Brat kupił sobie nowy pojazd sporo młodszy więc tego dał celem testów mi.

Cena auta to 7 tysi. Auto jest w pełnym wypasie oprócz skór. Czyli klima elektryczne szyby podgrzeawne lusterka, radio ze sterowaniem przy kieraku itd. . . dodatkowo 2 komlety kół jedne alufelgi orginalne renault 16" niski profil i zwykłe felgi niestety oba komplety są na letnich oponach. Jeśli nie chce go na alusach to moge zabierac za 6500 zł.

 

W sobote podjechałem na przegląd. Goscie z serwisu swierdzili że autko w dobrej kondycji wszystkie parametry które sprawdzali (przyczepność itd) łapały sie w ocenie bdb. Co do zawieszenia

stwierdzili że do wymiani:

- końcówka stabilizatora,

- tuleja wachacza,

- swozeń wachacza,

- ręczny do podciągnięcia,

 

Dowiadywałem się juz o części jest to koszt nie większy niz 70 zł za wszystko.

 

Jedno co mnie zaniepokoiło to powiedzieli że przy badaniu spalin coś tam ma zawyzone powiedzieli że może byc kolektor dolotowy ale raczej nastawiali by sie na regulacje gazu. gdyż więcej go pali niz powinien (sonda lambda na 100% sprawna).

 

W czasie uzytkowania samochodu brat wymienił:

- skrzynie biegów jest po kapitalce robiona jakeś 1-2 lat temu

- klocki hamulcowe (6 miechów temu)

- szczeki hamulcowe (6 miechów temu)

- cewki (6 miechów temu)

- kable ze świecami (6 miechów temu)

 

Cena za auto wydaje mi się dość uczciwa. Auto prowadzi sie dla mnie rewelacyjnie (wcześniej jeździłem clio 1 i to w dość opłakanym stanie <ok> ) Zapala od strzała nie szarpie nie dusi sie itp.

 

Co sądzicie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieto, Jednym słowem- KUPOWAĆ. Pomimo zasady że w rodzinie się nie sprzedaje, warto kupić to auto. Znasz jego historię, przynajmniej tą najświeższą, wiesz co było wymieniane i wiesz jak było użytkowane. Cena też przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!