Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

pulsujący prędkosciomierz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Mam problem kupiłam niedawo meganke z 97 roku powymieniałam w niej wszystko co tylko mozliwe ( według mnie) poczawszy od rozrzadu swiec i filtrów wszelkiej masci i tu zaczyna sie problem jak ostatnio wymieniałam swiece i filtr paliwa po odebraniu auta od mechanika wskazówka obrotomierza zaczeła delikatnie pulsowac a auto jakby zmniejszało i podnosiło swoje obroty zaznaczam ze dzieje sie to tylko w tedy gdzy stoje np na światłach, błagam pomózcie bo troche mnie to denerwuje i draznie a pozatym boje sie czy to nie jest cos powaznego.

 

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco i czekam na optymistyczne odpowiedzi.

 

Aga :roll:

 

[ Dodano: 2007-03-13, 17:34 ]

Przepraszam obrotomierz a nie predkosciomierz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krokowy silniczek przeczyść

 

 

Tak czyscił mi go mechanik dzis bo ja baba wiec sie niesbyt na tym znam i własnie mowil cos o wymianie tegoz silniczka mógłbysmi podac orientacyjny kosz go :mrgreen:

 

 

dziękówka

aga :-)

 

[ Dodano: 2007-03-13, 17:49 ]

a zapomniałam dodac ze nawet po przeczyszczeniu bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. zacinał się w pozycji otwartej. TAk więc wrzucałem luz a obroty rosły na maxa, ewentualnie zdejmując nogę z gazu samochód przyspieszał zamiast zwalniać. Od kiedy go wymieniłem jest OK (odpukać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ludki

 

Byłam dziś w zwazku z moim pulsującym obrotomierzem w serwisie renault na diagnostyce komputerowej kompletnie nic nie wyszło po 2 h sprawdzaniu mojej meginki ( poza komuterem ) okazało sie wreszcie w czym tkwi problem otóż sonda lambda padła koszt bagatela 526 pln w serwisie ale doszłam do wniosku ze warto zainwestować to również był powód większego spalania autka dam wam znać jak będzie po wymianie

 

Dziękuje wszystkim za porady

aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo danielossss

 

Chętnie skorzystałabym z usług pana Tadzia ale strasznie sparzyłam sie przy moim ostatnim aucie na tadziach wole zainwestowac w oryginalną część reno niz zamiennik bo takich juz mam dosc ale dziekuje ci za rade

u tadzia moge sobie zrobic klocki wymienic olej czy filtry

 

Pozdrowionka

aga 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam sondę do wymiany, dowiadywałem się w sklepie koszt ok 300zł. ale żadna uniwersalna oryginał renault. W bylejakim warsztacie lub u pana Tadzia założysz sobie za grosze. Ja znalazłem za 300zł. sonda razem z wymianą w warsztacie (nie serwis) tam ci liczą za odkręcenie i czyszczenie każdej śrubki + roboczo godziny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!