Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

jak Unieruchomić megane


megane2003

Rekomendowane odpowiedzi

błagam te zabawki

Piok, Poczytaj dlaczego kolega chce unieruchomić to auto. Dla takich leszy, może starczyć.

Fakt faktem że jak mają kartę to nawet to przetną piłką z brzeszczotem, a jak ich ktoś zapyta to zgubili kluczyk do zabezpieczeń i muszą ciąć ;-) Pokaże kartę i powie auto mogę otworzyć ale nie mogę jechać bo są zabezpieczenia, które sam zakładałem <ok>

Myślę, do tego czasu kolega megane2003, już rozwiązał ten problem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, czytałem i wiem co pisze, pożycz od kogoś taką blokade załóż i spróbuj zdjąć ją bez użycia kluczyka nie uszkadzając jej zarazem - małosprytnej osobie wymyślenie tego zajmuje zajmuje nie więcej niż 2 minuty (i nie koniecznie chodzi tu o odkręcenie kierownicy).

Przy tych lepszych blokadach np na same pedały złodziej odcina końcówki pedału - na samych kikutach też da sie jechać <ok>

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo na prawdziwego zawodowca nie ma bata, sprzątnie każdą furę jak tylko będzie chciał. Najlepsze są najprostsze i niekonwencjonalne metody zabezpieczeń. Może jakiś ukryty wyłącznik prądu, lub zewnętrzne blokady kół - widziałem takie na bolce :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piok, moim zdaniem chodziło o rozwiązanie doraźne - tanie i szybkie w "implementacji". Wajha spełnia obie te cechy.

Co do rozwiązania docelowego to ja bym przekodował karty w ASO - z pewnością da się to zrobić i z pewnością tanie ani szybkie we wdrożeniu nie będzie.

Piok, prosimy o Twój pomysł na rozwiązanie problemu, a nie wyłącznie o krytykę <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnij auto do aso - tam popros o zabezpieczenie auta. Sadze ze jak autko postoi na ich parkingu gdy bedziesz oczekiwal na nowa karte - nie bedziesz musial im placic za parking. Niestety jesli zgubiles i klucz...radze wymiane zamkow. Ewentualnie jak zabierzesz auto spod bloku - pojdz do leszczy i powiedz ze szukasz karty i czy nie znalezli. Za znalezienie powiedz ze jest spora nagroda ale nie mow ile. Sadze ze nawet za 100-200zl beda zadowoleni. O ile oczywiscie oddadza karte <ok>

 

A gdzie masz zapasowa karte i zapasowy kluczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziemniak wystrzeli po zapaleniu silnika przez szczęśliwego znalazcę karty <ok> ktoś próbował na mnie przetestować to rozwiązanie, więc wiem. Co do Twojego pytania Driver - a co to te dokumenty? :mrgreen: Myślałem że do jazdy potrzebny jest wyłącznie samochód :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driver, tu chodzi o to aby samochód zabezpieczyć przed unieruchomieniem przez osoby trzecie, w tym przypadku gówniarzy którzy przypuszczalnie posiadają do niego kartę, a nie zniszczyć wsypując do baku cukier :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!