Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chcę podnieść przód megi o ok.3-5cm


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy już takiego tematu na forum nie było jak tak to prosze mnie poprawić -ale szukałem i nic podobnego nie znalazłem.

 

Chcę podnieść przód Megi o ok.3-5cm ponieważ mam kolo siebie niezłe wyboje i ciągle przy jak najmniejszych prędkościach uderzam zderzakiem a nie mam możliwości ominięcia tego miejsca już zaczął mi pękać zderzak .Myślałem żeby spróbować założyć sprężyny od Scenika ale nie wiem czy amortyzatory mi wystarczą?

może ktoś wie o jaka jest różnica miedzy amortyzatorami od Megi a Scenikiem ? chyba że macie jakieś inne pomysły? :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie. Jedz do sklepu i popros o sprezyny do meganki 1,6, 2,0 i do diesla. Porownaj je ze soba, pogadaj ze sprzedwaca itd. Jezeli chcesz podniesc przod to powinienes zaczac od poszukania ile waza poszczegolne silniki. Twoj 1,6 a 2,0 czy diesel. Chyba dieselek bedzie najciezszy, za czym sprezyny powinny byc najmocniejsze. Jak zalozysz je do siebie to na pewno przod sie podniesie. Pytanie tylko czy nie bedzie oby za wysoko. Jak bedzie za wysoko to zawsze mozesz zdjac sprezyny i je wymienic no ale tu juz dochodza koszty montazu. Niestety trzeba podjac ryzyko i zadecydowac, bo nie widze zeby ktos juz to robil. My raczej obnizalismy przod, bo po wymianie sprezyn przod zawsze wedrowal do gory ale samochod wygladal troszke dziwacznie z zadartym dziobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzięki za info, byłem w kilku sklepach i u mechanika ,są sprężyny do Scenika z dieslem są one wyższe i będą pasowały jaki będzie tego efekt dam znać jak zamontuje. niestety potrwa to troszkę bo nie mam środkow wie może za dwa tyg. lub wcześniej dam znać jaki będzie efekt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!