FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Proszę o opinie - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Proszę o opinie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   marcinkn 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Auto:bez auta
  • Silnik:1.9
  • Przebieg (tys.km):113

Napisano 02 styczeń 2011 - 20:29

Witam, wpadło mi w oko takie wozidło http://otomoto.pl/renault-megane-klima-ser...-C16581859.html pomożecie, doradzicie....
0

Sprawdź:

Zapleczowo.pl
Hosting www i email

Ogłoszenia motoryzacyjne Renault Megane, Scenic i Fluence

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   piotrek305 

• Grupa: Użytkownik
  • Auto:Megane I ph II
  • Silnik:1.4 16V
  • Przebieg (tys.km):120

Napisano 02 styczeń 2011 - 20:38

miałem taką tylko HB, z tym samym silnikiem.. za mało na kombi, szukaj 1.6, osiągi lepsze a spalanie prawie takie samo..
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   ZygaM 

• Auto:Renault Scenic RX4 i Laguna I
  • Silnik:2.0l 16V F4R 136KM +LPG / 1,8 8V
  • Przebieg (tys.km):150 / 206

Napisano 02 styczeń 2011 - 20:39

Na pierwszy rzut okiem ładny. Tylna kanapa dzielona, elektryczne szyby tylko przednie, na pewno prawym przednim kołem zaliczył krawężnik (może innym) bo widać ubytek kołpaka. Przebieg realny, postaraj się o VIN i zadzwoń do serwisu w Bydgoszczy lub Grudziądzu podają na telefon ostatni przegląd serwisowy (pieczątki można kupić). Szkoda, że nie pokazał bagażnika i silnika komory. Na prawym słupku drzwi widać oryginalną naklejkę, więc to nie był uderzony. Foteli kubełkowych to on chyba w życiu nie widział.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   marcinkn 

Napisano 02 styczeń 2011 - 20:51

dzięki za odpowiedź co do foteli to przedobrzył ale wiadomo o co chodzi...szczerze powiem zawsze omijałem francuskie auta, ale przypiliło i tak mi wpadła w oko ta meganka, 4 dni temu jeszcze byłem właścicielem 150konnej astry 3, a dziś niestety szukam auta w miarę młodego i nie drogiego w utrzymaniu, jutro zamierzam się przejść zobaczyć ten samochód, wezmę numer vin tak jak piszesz... a co do mocy to wiem że szału nie ma.... a ewentualnie taka http://otomoto.pl/renault-megane-krajowa-b...-C16591443.html
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   ZygaM 

Napisano 02 styczeń 2011 - 21:06

Ta druga o barwie "czereśni poznańskiej", też jest ładna. Zwrócić trzeba uwagę, czy radio współgra z pilotem pod kierownicą, nie jest oryginalne. Zastanawia mnie czemu te osłonki plastikowe (czarne), na rynienkach dachu tak odstają, oraz innej barwy środkowy torx tylnego zderzaka (może tak jest w classic ?). Tutaj także brakuje poglądu na silnik i zegary.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   marcinkn 

Napisano 02 styczeń 2011 - 21:14

sedan odpada, kobiece oko stwierdziło ze kombi najlepsze jeszcze jeden link, cena jedynie trochę za wysoka wg.mnie ale juz 1.6 i bardziej wypasiona niż ta 1.4 http://otomoto.pl/renault-megane-1-6-16v-r...-C16579341.html
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomik 

• Grupa: Mod Team
  • Auto:Grand Scenic II ph I - Citroen Saxo II - Kingway Rocky
  • Silnik:1,9 dci - 1,1 i
  • Przebieg (tys.km):135 tyś

Napisano 02 styczeń 2011 - 21:23

Jak dla mnie to jest ok a cena jest adekwatna do stanu , tak mi się wydaje :)
Zapraszam do oceny
MOJE AUTKO
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   ZygaM 

Napisano 03 styczeń 2011 - 12:21

Popieram Tomika, gość podał VIN, więc raczej niczego się nie boi. W schowku prawych drzwi piterus z książkami samochodu. Jednak jakby schowek pasażera miał inny odcień (możliwe, że to refleks aparatu), radio kaseciak a napisał CD. Poza tym ładny, ale zdjęcia też z dalekiej wizji. Lepiej dokładnie obejrzeć, bo jak oszukał z radiem to może coś jeszcze. No chyba, że ma zmieniarkę CD pod fotelem a nie napisał.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   marcinkn 

Napisano 03 styczeń 2011 - 16:16

witam, byłem dziś zobaczyć ten wynalazek http://otomoto.pl/renault-megane-klima-ser...-C16581859.html ręce mi opadły a więc tak drzwi kierowcy odstają ku górze, przednia szyba wymieniana, pan odpalił samochód to myślałem że nad głową tupolew krąży, co do wymiany rozrządu to się zgodze że wymieniony ale uwaga!! wymiana 20.04.06r przebieg 62tyś!!! na dzień dzisiejszy 137tys. ewidentnie napier....z rolek ale koleś bierze wd 40 i leje po pasku tekst( o widzi Pan przestało) opony łyse letnie, pytam już gościa ile obniży mówi 300zł, oddałem klucz podziękowałem i wyśmiałem. Jutro jadę oglądać dalej....
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   ZygaM 

Napisano 03 styczeń 2011 - 17:55

Uuuu, a taki był ładny, francuski (na zdjęciach).
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Chess175 

• Auto:Megii I phI RT '96r
  • Silnik:1.4e 8v (75KM)
  • Przebieg (tys.km):120

Napisano 03 styczeń 2011 - 19:56

Właśnie taki fenomen... na fotkach wygląda ładnie, a w rzeczywistości (Wycięto) :)
Megii dawno sprzedana. Profil do kasacji.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1