Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

 • Który facet nie lubi filmów z jego udziałem :)
  Śmieszna i dobra reklama. Wspomnienia młodości z Seagal'em w roli głównej
  ...
  K.I.T.T.
  Moje autko. Inspirowane popularnym w latach 90 serialem Knight Rider- nieustraszony. K.I.T.T. - inteligentny samochód - na podstawie Pontiaca Trans Am. Charakterystyczne światełko z przodu.

  20190621_212723.mp4 ...
  Need for speed...
  ...w realu.
  ...
  Polskie Drogi #149
  ...
  Silna burza
  Miejsce zdarzenia: Rumunia.
  Takiego widoku nie życzymy żadnemu kierowcy.
  ...
 • Comments

  • pbet -
   K.I.T.T.
   Ciekawy przypadek... 
  • Gość Mar
   Gość Mar -
   K.I.T.T.
   Emm, jaki inny, czego nie ma wspólnego ? Poza Anamorphic Equalizer zainstalowałem jeszcze :  - bomb sniffer - Computer AI  - Etymotic Equalizer  - high tensile reflectors Planuje założyć jeszcze  - gatling guns - flame thrower - parachute Zainstalowałem bo w dzieciństwie byłem fanem tego serialu i tego samochodu. Do dziś mam sentyment do tego pojazdu i tych migajacych z przodu światełek.
  • MarcinDe -
   Need for speed...
   Dobry kierowca żeby tak zrobić.
  • Lelupi -
   K.I.T.T.
   Zawsze mnie zastanawia, co ludzi kieruje, motywuje do takich działań. Czym się kierują, dlaczego akurat to,  nie coś innego. Gdybyś zrobił Convertible Mode lub  Infrared Tracking Scope ewentualnie Medical Scanner ostatecznie Molecular Bonded Shell, a ty instalujesz Anamorphic Equalizer, dlaczego?  Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, że "oświetlenie" z pierwowzorem nie ma praktycznie nic wspólnego? Efekt wizualny był całkowicie inny?
×
×
 • Utwórz nowe...