Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

otwieranie elektryczne szyb


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Przejdę od razu do sprawy.

Posiadam renault megane scenic I rocznik 1999, silnik 1.6e. Od czzsu gdy kupiłem autko nie działało elektryczne otwieranie prawej szyby przedniej. wreszcie postanowilem coś z tym zrobić i zabralem się za naprawę. dodam że szybę mogłem otworzyć od strony pasarzera natomiast od stwrony kierowny nie dało rady. pomyślałem więc że to wina przełącznika. i miałem racje. wyjąłem go wyczyścilem zadziałalo. jednak podczas ostatecznego montażu kostki cos stuknęło jakby jakieś zwarcie, wyłączyło się radio i za momencik znów zaczeło grac. zamontowałem wszystko jak trzeba i okazało się ze szyby otworzyć się nie da i to z żadnej ze stron. ani przełącznikiem od kierowcy ani od pasażera. A wcześniej od pasażera się otwierało. zaprowadziłem auto do garażu bo przecięż z otwartę szybą przed blokiem nie zostawie. i w ciemności dostrzegłem ze żarówka opodświetlająca przycisk działa po obu stronach ale u kierowcy jedna nie działa a wcześniej było ok. zgasiłem auto jednak musiałem poprawić jak stoi bo bym nie zamknął drtzwi i odpaliłem znowu a tu nić nie świeci nawet podświetlenie zegarów i tp.

Będę wdięczny za jakąkolwiek pomoc.

Zgodnie z zasadami pisowni zdanie rozpoczyna się z dużej litery.

Popracuj też nad gramatyką i logiką wypowiedzi, bo to co powyżej to masło maślane.

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia bezpieczników.

To, że nie działa podświetlenie przycisku nie świadczy o niczym, mogła po prostu spalić się żarówka podświetlenia (manual masz na Downloadzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami poptostu po ciężkiej i długiej pracy nie ma chęci i czasu na zastanawianie się nad dużą literą panie idealny

Wyobraź sobie kolego, że ja też byłem w pracy i w cale nie nie była ona krótka i lekka. Jakoś mogę pisać jak należy.

Poza tym nie mam szklanej kuli i nie widzę Twojego auta, wiem tyle co sam napiszesz, a z opisu wynika, że prawdopodobnie poszedł bezpiecznik, a tych jest trochę w samochodzie.

 

Dodano: 22 maj 2012 - 20:54

Jeszcze jedno, rejestrując się na forum potwierdziłeś regulamin, więc stosuj się do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam seredecznie na wstępnie, jestem nowym użytkownikiem forum jak i scenika phI:

Problem własnie mam z szybą gdy kupowałem auto gość odrazu mówił, że nie działa prednia szyba pasażera(el.) gdy naciskam przycisk nic nie słychać mianowicie przekaźnika. Podpowiedzcie co mam najpierw szukać bezpiecznik jest cały. Jeśli to przekaźnik gdzie go szukać i ile może kosztować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szyby pasażera nie ma przekaźnika, układ jest oparty na samych przełącznikach i silniku.

Na początek podepnij sam silnik na krótko, a potem (jak będzie ok) schematy (w downloadzie) w rękę i lecisz i sprawdzasz.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!