Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak komp. Auto widmo !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zjechalem autem z podnosnika (RN Scenic I. 97r., 1.6 8v) zgasilem go, po ok. 15 minutach wrócilem, bo chciałem jechac do sklepu. Przekręcam zapłon ok, kontrolki zgasly wszystko ładnie pięknie, i przękrecam dalej - do rozrusznika. A tu NIC! Zero reakcji. Pokopałem, coś w kabelkach, okej ruszył. ALE nie ma immo, nie ma radia, i nie ma zegarka, temp. A migacze raz szybciej, raz wolniej miga i przy tym dziwnie drzy. Wydawało mi się to dziwne bo nigdy się z takim czymś nie spotkałem, siedziałem z 2h, i cos "ruszylo", a mianowicie - wyciablem kostke z radia i sa 4 piny, w 2 powinien byc prad, a jest tylko w jednym o.O. Wiec zmostkowałem to, wszystko odrzylo... ALE jak wyciągne kluczyki ze stacyjki, wszystko sie kasuję - stacje w radiu i zegar. Wydaję mi się to tak na "krótko" nie na długą metę.

Prosze was o pomoc! Szybką, pomoc.

Pozdrawiam, Kamil.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7

P_r_z_e_m_o

 

Poprawione, wybacz.

Edytowane przez kazikus1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmostkowałem to

Jak zmostkowałeś do żółtego przewodu w kieszeni, to nic dziwnego że się resetuje.

Przeczyść/dokręć klemy przy akumulatorze na początek. Dalej przeczyść skrzynkę bezpieczników przy akumulatorze.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bezpieczniki sprawdzone. "Dalej przeczyść skrzynkę bezpieczników przy akumulatorze." - Przy akumulatorze nie ma bezpieczników,(akumulator w kabinie [pod siedzeniem) sa nizej niz kierownica po lewej stronie i pod maska. Chyba ze sa jakies ukryte..? Co dalej? :)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

:notacrook:

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjechalem autem z podnosnika

A co robiłeś, że auto było na podnośniku?

do rozrusznika. A tu NIC! Zero reakcji.

wypadła wsuwka zasilania automatu rozrusznika?

Pokopałem, coś w kabelkach, okej ruszył.

tzn. co pokopałeś?

Chcesz pomocy napisz dokładnie, bo będziemy zgadywać dalej.

Jeszcze raz sprawdź bezpieczniki mocy, w skrzynce nad rozrządem, ale za pomocą jakiegoś miernika.

Wygląda mi to na brak zasilania UHC.

 

Dodano: 20 sie 2012 - 13:23

PS

Raczej nie kombinuj z podłączaniem przewodów inaczej jak oryginalnie, przewody same nie pozmieniają się miejscami, a możesz jeszcze bardziej uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. Koledzy, tak sobie pomyslałem że gdzieś może nie byc bezpiecznika, i nie było. Tylko niewiem czy to, to. Mianowicie - wkładałem bezpiecznik w kazdy slot gdzie był wolny, trafiłem i wszystko "odrzyło". Bezpiecznik jest odgrodzony dwoma "ściankami" od innych, znajduję się w 2 rzędzie od dołu, na naklejce jest on koloru zielonego, i obrazek, któremu nie przygladałem się dokladnie, wieczorem zobaczę i dopiszę. Myslicie że problem rozwiązany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!