FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Uszczelniacz półosi scenic 1 ph - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Scenic I phI
Uszczelniacz półosi scenic 1 ph Gdzie kupić

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   kamaro111 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Auto:scenic 1 rt
  • Silnik:1,6
  • Przebieg (tys.km):164

Napisano 09 wrzesień 2012 - 18:09

Jak w temacie parę dnie temu na podwórku pokazał się olej po tym jak stała megi organoleptycznie stwierdziłem pękniecie osłony półosi szukałem szukałem i nic nie znalazłem w sklepach moja megi to rocznik 97 1,6 8v.Po wymontowaniu półosi piękny widok ukazał się moim oczom 5 centymetrowe rozdarcie uszczelniacza ,jednak nie wiem gdzie go kupić jest na nim nr 7700103943 renault czy ktoś może wymieniał taki uszczelniacz i podpowie zdesperowanemu urzytkownikowi megi ?Oczywiście chodzi o uszczelnienie koło skrzyni biegów przykręcane na trzy śróby
0

Sprawdź:

Zapleczowo.pl
Hosting www i email

Ogłoszenia motoryzacyjne Renault Megane, Scenic i Fluence

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   0cool 

• PoGromca
  • Grupa: Zasłużeni dla forum
  • Auto:SAAB 900NG
  • Silnik:B204L
  • Przebieg (tys.km):rośnie

Napisano 10 wrzesień 2012 - 08:59

Szukana fraza manszeta zwróciła następującą liczbę wyników: 11
Poszukaj też na temat wymiany. Uszczelniacz a manszeta to dwie różne rzeczy, ale o tym więcej na forum. A gdzie kupić, np. Inter Cars - w Bydgoszczy masz chyba ze dwa sklepy.
PS. Sprawdź następujące numery: 7700871011 i 7701207566
Zamykam

Użytkownik 0cool edytował ten post 10 wrzesień 2012 - 09:29

Dołączona grafika
Od 10.03.2013 tylko e-papieros :)
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1