FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: usb do radia - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Megane III phI
usb do radia

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   megiii3 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Auto:megane III ph1
  • Silnik:1.5dci
  • Przebieg (tys.km):63000

Napisano 01 listopad 2016 - 19:46

Jest to tylko odtwarzacz muzyki, bez mikrofonu.
Po sparowaniu telefonu z tym odtwarzaczem przez bluetooth można słuchać muzyki z komórki (bez fabrycznego radia z bluetooth). Jako zestaw głośnomówiący się nie nadaje chyba, że chcesz tylko słuchać swojego rozmówcę ;).
Jest to oczywiście tylko jakiś substytut oryginalnego radia z bluetooth i USB, ale dla niektórych w zupełności wystarczający i śmiesznie tani.
Jak dobrze poszukasz u "chińczyków" to pewnie znajdziesz podobny odtwarzacz z możliwością uruchomienia jako zestaw głośnomówiący.
0

Sprawdź:

Części samochodowe

Samochody używane

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   rafi666 

• Auto:Megane III
  • Silnik:1,5 Dci
  • Przebieg (tys.km):134000

Napisano 13 czerwiec 2017 - 19:17

Witam! Z uwagi iż kupiłem i sprowadzałem 2 szt. takowego sprzętu jak opisał wcześniej kolega bobo87 https://www.youtube....h?v=sqeSBITmGX4 w razie gdyby coś ... ! sprzęt się spisał i jest OK więc jeden użytkuję a drugi leży! Dlatego gdyby ktoś był zainteresowany to mogę odstąpić za drobną opłatą (25zł) info na PW.
Co do montażu to wcale nie trzeba za dużo rozbierać! W moim przypadku to ta środkowa osłona radia i osłona gniazda OBD2 oraz ta półka poniżej z miejscem na popielniczkę. Troszeczkę roboty i gotowe! polecam.

Użytkownik rafi666 edytował ten post 13 czerwiec 2017 - 19:26

0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Lukas78 

• Auto:Renault Megane III
  • Silnik:1,6 16 V 110 KM
  • Przebieg (tys.km):107 000

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:01

Wyświetl postUżytkownik bobo87 dnia 01 lipiec 2016 - 22:28 napisał

dzięki za szybką odpowiedź. Zamówiłem to ustrojstwo. Jestem ciekawy czy będzie działać. Jak dojdzie to zdam relacje.

Pozdrawiam,
Przemek

Dodano: 01 lip 2016 - 22:28
Udało się zainstalować odtwarzacz w aucie. Kable polutowałem, żeby było dobre połączenie, kable zasilajace podłączyłem do kostki od zapalniczki( można wyjąć piny z kostki i ładnie dołączyć kable). Złączy rca nie demontowałem, tylko wrzuciłem w głąb. Trzeba było troche poszerzyć otwór, żeby weszło w konsole. Samo urządzenie jest bez szału jeśli chodzi o jakość, widać że chińska produkcja, ale nie jest źle. Jeśli chodzi o dźwięk, to nie ma co narzekać. Gra czysto i głośno. Generalnie ja jestem bardzo zadowolony, bo ciągłe zmienianie płyt doprowadzało mnie do szału. Jestem tylko ciekawy jak długo to podziała.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Mam pytanie, czy obsługa urządzenia odbywa się wyłącznie z załączonego pilota czy też jest jakiś magoczny sposób na obsługę z tego fabrycznego przy komumnie kierownicy ?
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   rafi666 

• Auto:Megane III
  • Silnik:1,5 Dci
  • Przebieg (tys.km):134000

Napisano wczoraj, 21:56

przy kolumnie kierownicy jeśli chodzi o obsługę tego urządzenia masz możliwość zrobić tylko głośniej-ciszej! działają też funkcje połączenia z tel itp. jeżeli masz to obecnie w radiu!
nie ma możliwości przewijania na następny utwór itp. nie wyświetla też tytułów nagrań-wykonawcy na wyświetlaczu!
ale odtwarzacz ma za to skromny korektor dźwięku oraz gniazda na kartę micro-SD i pendrive oraz sterowanie z pilota.

Dlatego gdyby ktoś był zainteresowany to mogę odstąpić za drobną opłatą (25zł) info na PW

Użytkownik rafi666 edytował ten post wczoraj, 21:57

0

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2