Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Może nowy dział


Lewy

Rekomendowane odpowiedzi

A może w swoich podpisach na liście dyskusyjnej PIKURa pododajemy link do forum? Zawsze ktoś to zauważy!

dobry pomysl... mam andzieje ze mnie administerstwo nie zabije za grubo-PONAD-4-linijkowy syg :mrgreen:

uważaj bo waldus lubi gryźć :-P wielu sie o tym przekonało :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle jeszcze nad jednym dzialem, [shadow=red:bb6ed9402b]gotowe rozwiazania[/shadow:bb6ed9402b], jak ktos z nas robi jakas naprawe w aucie, to bierze cyfrowke robi zdjecia, pisze sie pozniej opis/tutorial i wrzucam na forum. Ale na razie naj jest po prostu za malo. Tematow w takim dziale uzytkownicy nie mogliby komentowac tylko przegladac, zeby balagan sie nie robil , bo w koncu to beda juz gotowe rozwiazania, wiec po co komentować :mrgreen:

Podobne rozwiazanie funkcjonuje na forum.tempra.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre dobre popieram!!!! :mrgreen:

 

EDIT

 

a moze tez dzial galeria? na ksztalt bratniego fora ze slowenii(?) tak zeby kazdy mogl wrzucic jakies foto (pochwalic sie autkiem, zarzucic ciekawostka) opisac i zeby mozna komentowac/porozmawiac na dany temat? a osobny dzial, zeby nie smiecic innych. jako podforum w glownej kategorii. mozna z tym poczekac az forum bardziej rozwinie skrzydla.

 

proponuje tez po jakims czasie przeprowadzic ankiety "czy chcecie dzial xyz123?"

 

EDIT 2

 

aha... Krzychu, moglbys w wolnej chwili poczyscic forum z tematow/postow "testowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zrzuta na reklame w google ? :mrgreen: Zartuje, niedlugo forum bedzie zaindeksowane w google i gosci na pewno przybedzie. Poza tym staram dopisywac forum do roznych katalagow online.

 

A w linkach na stronie PIKURA naszego Forum brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do webmastera mial dodac. Bede sie musial przypomniec. Ostatnio mam maly zapierdziel ale jak wszystko mi sie unormuje to bedziemy dzialac. Co do galerii to uruchomiony zostanie [shadow=red:d2e9183ae7]ALBUM[/shadow:d2e9183ae7], kazdy zarejestrowany uzytkownik bedzie mial swoja maly album ze zdjeciami. Co do wyczyszczenia to :mrgreen:. Jeszcze troche i przyjdzie czas na wybor moderatora/moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysl... mam andzieje ze mnie administerstwo nie zabije za grubo-PONAD-4-linijkowy syg

Tylko jeden mały problemik.

Uzywam Outooka Expressa i podpis pojawia się tylko jak piszę nową wiadomość do grupy dyskusyjnej. Gdy piszę odpowiedź w jakimś wątku to podpis nie jest dodawany. Czy da się to jakoś zrobić?

 

Jasne ,że mozna dodac podpis.Odpowiedz na liście dyskusyjnej a przed wysłaniem posta n a liste pojedź myszką do góry i masz PLIK>EDYCJA>WIDOK>WSTAW i otwórz wstaw i na dole jest Dodaj podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ,że mozna dodac podpis.Odpowiedz na liście dyskusyjnej a przed wysłaniem posta n a liste pojedź myszką do góry i masz PLIK>EDYCJA>WIDOK>WSTAW i otwórz wstaw i na dole jest Dodaj podpis.

 

Dzięki!

To najprostszy sposób. Dotychczas kopiowałem podpis z innego mojego posta ;-)

 

[ Dodano: 2006-10-04, 15:02 ]

ja neistety nei pomoge :/ uzywam thunderbirda od zawsze :]

 

Zainstalowałem sobie Tunderbirda. Jedna rzecz mnie strasznie w nim drazni. Mianowicie sposób wyswietlania postów w grupach dyskusyjnych. Wyswietlane są po kolei dedług daty odbioru. W Outlooku miałem wszystko podzielone na wątki. Tak jak na forum. Przychodziła jakaś odpowiedź to wskakiwała w odpowiedni wątek tworząc drzewko do rozwinięcia. Czy w Tunderbirdzie też da się to jakoś zmienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

fakt ale tu nie mam mozliwosci moderowania, juz dawno bym wydzielil watek. do forum ogolnego.

 

a co do oznaczania jako przeczytane... tylko tak: LINK jesli dobrze rozumiem o co Ci chodzi.

moze znajde jakas wtyczke co by taki dyngs umozliwiala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!