Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Scenic IphII] Zakup Scenica IphII


Michał 321

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

katalog a życie to dwie różne sprawy ;-)

miałem kiedyś 1.6 16v teraz mam 2.0 16v i wg. mnie te silniki palą tyle samo ( różnica o,5l/100km ) a różnica w mocy bardzo bardzo odczuwalna. Do tego 2.0 jest wg. opinii kilku znajomych mechaników bardziej trwałą jednostką napędową niż 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio i u mnie pojawil sie taki Scenik w uzytkowaniu, 1.6 16V gaz sekwencja, 2002r

Nie moglem go sprzedac (od sierpnia) to w koncu sobie nim pojezdze - i jestem jak na razie milo zaskoczony. Dobrze sobie radzi, koszty eksploatacji umiarkowane (rozrzad, paski, oleje, filtry 450 zl z robocizna) spalanie na dobrym poziomie - a najbardziej zaskoczylo mnie ESP z kontrola trakcji - nie idzie pojezdzic bokami na sniegu, naprawde ...

teraz za zarejestrowanego wołam 21 na reke - i jak wyczyszcze(wymienie) krokowca to nic nie bedzie trzeba robic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast powiem tak , znam kilku handlarzy aut i często robią tak ze kupują w Niemczech rozwalone bądź z jakimś wadami przywożą do polski remontują naprawiają i wracają z tym do Niemiec do Autohausu , jako świeży nie bity itp..

 

Poza tym euro teraz tyle kosztuje ze nie ma większego sensu jeździć tracić czasu handlarze maja kontakty i dla nich są inne ceny i często wychodzi ze auto jest tańsze na giełdzie w Polsce niż w Niemczech , gro aut we Francji ,Niemczech maja od 200 - 250 tys km w gore a w Polsce maja 80-120 tys i każde jest od jednego właściciela ( i to od dziadka ) , poza tym co oznacz bez wypadkowy ?? ( czy taki co był mocno strzelony i jest pospawany jeden z 5 sztuk innych ) czy taki co miał przytarty błotnik i lampę ,a zostało to wymienione , raczej takich jak z fabryki to szukać jak igły w stogu siana, porostu szukać egzemplarza od osoby która widać ze dba , która sprzedaje auta choćby z oponami zimowymi ( to już jakiś znak ze się nim interesował ) czy taka co powie jakie naprawy były robione , ma rachunki itp.. , uwierzcie ze handlarze to najgorsze szuje potrafią tak samochód przygotować do sprzedaży ze wygląda jak nowy a potem wychodzi... , jak kupowałem twingo tez miało być bez wypadkowe a okazało się podłożnica od spodu była tak pognieciona i zmasakrowana a z góry w idealnym stanie nie widać ze nawet malowana jak oryginał. Proponuje osobę z forum , jak by ktoś sprzedawał , to najlepsze co możesz wybrać

znasz wtedy w miarę historie auta itp .. poza tym osoby które są na forum traktują swoje autka jak najlepiej..

 

Raz kolega pojechał oglądać seata ibize miała być lux stan z klima...

miał ale włącznik na konsoli AC ale zabrakło chłodnicy do klimy i całej instalacji wiec i tak tez się zdarza ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kolega pojechał oglądać seata ibize miała być lux stan z klima...

miał ale włącznik na konsoli AC ale zabrakło chłodnicy do klimy i całej instalacji wiec i tak tez się zdarza ..

 

Tutaj jest trochę więcej takich atrakcji:

 

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t...asc&start=0

 

a jak już dochodzimy do tematu doładowanych diesli to polecam do dokładnego przeczytania czwarty post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!