Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum (wybór)


Krzychu

Która propozycję wybierasz?  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 2
      9
    • 1
      17
    • 3
      6
    • 4
      24
    • 5
      15
    • 6
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka postów wcześniej Krzychu napisał, że będzie "dogrywka", jeśli chodzi o naklejkę nr 6 to myślę, że (gdyby wygrała) nie powinno być problemu, żeby każdy miał w środku wzór swojej Meganki, tylko pogadać z tym kto to będzie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy ten NICK nie bedzie stwarzal problemow przy zamowieniu. Wykonawca bedzie mial troche roboty, bo naklejek z tym samym nickiem bedzie max 2-3. Nie wiem czy to kosztow nie podbije. Ktos kiedys wspominal, ze ma kogos znajomego w drukarni czy jakos tak i niby nie bedzie problemu.

No to bedzie dogrywka, ale szybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajoma w agencji poligraficzne, dowiem sie dokladnie, ale to raczej bedzie wycinane na ploterze wiec nie powinno byc problemu z roznymi nickami, bo tam sie nie robi zadnych matryc ani nic takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 6 zdecydowanie. I zgadzam sie, ze powinna byc opcja z Megane I w takim samym stylu (kontury). "Forum Renault" zamienilbym na "Forum Megane"....

 

Jezeli chodzi o konkurencje. Jak kazdy bedzie chcial swojego nicka na naklejce, to bedzie duze zamieszanie (chociaz nie ma nas wielu). Wydaje mi sie, ostatecznie bedziecie z tego musieli zrezygnowac. A tak zamawiacie 50 naklejek z Megane II, 50 z Megane I i na Allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie, z przygotowaniem projektu z nickami nie bedzie problemu, sam sie tego podejme jak cos, dacie mi liste osob + plik zrodlowy loga, ja przygotuja nagram na dvd i zaniose kolezance (o ile bedziemy to tam robic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie głosowałem za projektem nr 1 ale ta 4 cały czas mi chodziła po głowie 6 jest mało czytelna musiałaby zająć 1/4 szyby aby ją z daleka zobaczyć i odczytać co do porównywalnych cen wykonania naklejek w formie druku i wycinanych ploterem podawałem we wcześniejszej dyskusji. Projekt nr 4 z Nickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w nr 6 chętnie zamiast rysunku megi II widziałbym coś takiego jak poniżej. Chodzi mi tylko o kontur auta, bez zbędnych detali, tutaj akurat dla coupetki :-P Nie chodzi mi o nowy projekt, tylko uproszczenie przeładowanego detalami wizerunku meganki

post-101-1175019344_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!