Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Auto dla kobiety


krzychu08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy więc pasuje się przywitać, więc jeszcze raz witam wszystkich.

 

Mam problem, szukam dla żony auta, które będzie bezpieczne i jak najmniej awaryjne. Po ostatnich przemyśleniach stwierdziliśmy, że może "zaryzykujemy" i kupimy megamkę, choć mechanicy odradzają z powodu zawodności elektroniki. Czytając forum widzę że wszyscy są zadowoleni ze swoich autek.

Znalazłem niedaleko od siebie ładny okaz (żonie podoba się kolor), tak mi się wydaje, mam zamiar wybrać się go oglądnąć, tylko wcześniej proszę o opinie, może jest coś nie tak z nim, co go od razu eliminuje. Dziękuję za każdą wypowiedz.

 

już poprawiam

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7264275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw linki bo chyba nie o ten chodziło.

Co do elektroniki to faktycznie to może być zależne od trafionego modelu ale w teście adac wyszło że 73% meganek było bez żadnej usterki to może dobrze rokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

krzychu08, przeczytaj moją odpowiedź

(gość)dla vanhouse i daj sobie spokój z tą marną marką.Chyba,że chcesz aby Twoja żona nie spała,płakała po nocach i bała się jeżdzić RENAULT,to kupuj auto mojej żony .Ona ma już dosyć RENAULT.Niech będzie przeklęty ten dzień kiedy zdecydowała się na zakup.Wtedy się jeszcze nie znaliśmy.Ja bym jej dał kupić to badziewie-akurat.Pozdrawiam.MADE IN JAPAN.TYLKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o się tam wyprowadź.

i najlepiej nie wracaj :mrgreen:

Kolejny człowiek bazujący na ogólnej opinii. Jak się Renia spspuje to syf ale jak japoniec to nic, trzeba naprawić. Wtedy się nie znaliście i raczej nadal tak jest.

Ale wracając. Pierwsze modele nie tyle miały zwaloną elektronikę (choć się zdarzało jak napisał Lepper_pl) co polscy mechanicy nie potrafili sobie z nią poradzić- i nadal w większości tak jest.

Ogłoszenie-> autko umyte, odkurzone (jak zawsze u sprowadzacza), na pewno sprawdzaj szczeliny między elementami (spasowanie itp.). W stan licznika musisz wierzyć niestety. Jak ma książkę przeglądów to sprawdź jej datę produkcji (gdzieś z tyłu jest) jak chociaż o kilka dni jest młodsza od samochodu to możesz ją wypier..... :mrgreen:

A jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to poczytaj sobie temat o stłuczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sergiu83, Twoje zdrówko i PREZESA.Moja żonka też się dołacza.

A teraz ja się wypowiem, żona kaczkasa: bo moją meganką jezdze 5 lat i uwielbiam to autko, nawet ma imie "niunia". Jest kochana, mieciutko sie jezdzi i zawsze ochronila mnie w awaryjnych sytuacjach. Od jakiegos czasu troche sie zaczela psuc ale sadze ze to przejsciowe, a moj maz jest wsciekly ze kase trzeba wydac:) pozdrawiam fanow i dolaczam sie do was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz sensowna odp.

Widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :mrgreen:

Grunt to porozumienie w rodzinie.

Bywają awarie i w megankach ale to nie znaczy że wszystkie są wadliwe. :mrgreen:

Jak widać nawet w rodzinie są różne zdania i różne postrzeganie tego autka.

 

krzychu08, Jak się zakocha w tym autku to niczym nie wybijesz z głowy, komfort nie ma porównania z innymi "twardzielami" ;-)

 

ps. żono kaczkasa - jak rozumiem to meganka jest Twoja - zapraszam w takim razie do rejestracji i wypowiadania się na swoje konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh twingo to trochę chyba loteria :-P mam koleżanki co miały bądź wciąż mają te wehikuły.. jedna nie narzeka,,, u drugiej non stop coś się psuje :-( wqrzona jak sto 50 :-x a jednak saxo to dobry udany model... trochę poszukać i się znajdzie zadbany :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!