Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

obrobiona świeca w k7m


konrados

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam pewien problem ze swiecami a raczej z jedna..

chciałem dziś je wymienic i wykrecam se po kolei od lewej do prawej 3 wykreciły sie bez problemu ale 4 ostatnia jest jakas dziwna wyglada tak jakby była wyrobiona tzn nie ma tego szesciokata na który nakłada sie klucz.

 

jesli ma ktos jakis pomysł jak ja wykrecic nie rozbierajac silnika prosze o pomoc.

konrados, a ja kolegę upomnę takie wpisy w profilu utrudniają tylko pomoc w danej sprawie:

konrados

Auto: jest

Silnik: spalinowy

Dołączył: 07 Cze 2008

Skąd: znienacka

prosiłbym o poprawienie, bo wstydzić się chyba kolega nie czego -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie sam sie zdziwiłem ze cos takiego mozna zrobic ze swieca, przywidzenie to napewno nie było bo sprawdzałem ze 3 razy czy mi sie przypadkiem cos nie popier*:mrgreen: chyba ze to jakas specyficzna swieca jest..... no a auto zostało zakupione całkiem niedawno wiec nawet tam nie zagladałem chodziło równo i jezdiziło no ale dostałem zastrzyk gotówki wiec zaczołem wymieniac po trochu te czesci co nie wiadomo w jakim sa stanie:) i zastałem właśnie to niestety;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam znów:) świece wymienione a moj problem okazał sie byc bardzo mały a raczej wogóle go nie było. poprzedni właściciel najprwdopodobniej wymieniajac przewody zapłonowe nie kapnoł sie ze od jednego zuzytego włanie oderwała sie czesc która zostala na swiecy no i udawała atrape zjechanego szesciokątu. wystarczyło pogmyrac troche śrubokrętem przez siłe i to wylazło:D dzienks za wsparcieradek-sląsk, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę temat rozwiązany więc zamykamy.

Gdyby ktoś miał podobny problem to proszony jest o kontakt z administracją forum w celu otwarcia tego tematu a nie zakładanie nowego.

 

ps. do autora tematu. :mrgreen:

Zamieszczę cytat z wpisu kolegi moderatora, bo chyba jeszcze nie doczytał.

" konrados, a ja kolegę upomnę takie wpisy w profilu utrudniają tylko pomoc w danej sprawie:

konrados

Auto: jest

Silnik: spalinowy

Dołączył: 07 Cze 2008

Skąd: znienacka

prosiłbym o poprawienie, bo wstydzić się chyba kolega nie czego -Robak "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!