Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Swiatła mijania przez cały rok


janksz

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tutaj poruszony temat o pieszych. Dlatego tez pozwole sobie powiedziec cos takiego: Zalozmy ze ktorys z nas bedzie przechodzic przez droge i oslepi go slonce i nie zauwazy auta bez swiatel...

No ale fakt wtedy bedzie winny kierowca a nie pieszy, ktory zginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ilu z tych 17% jest pijanych, lub starych babć/dziadków dzieci biegnących za piłką, którzy wtargnęliby na drogę bez względu na obecność zapalonych świateł.

 

 

Zastanawiam się czy Philips Polska nie przyczynił się do tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywać że ich nie lubię...

Ale o polityce się nie gada. Bo najczęściej z tego są konflikty. Pamiętam jak szef coś powiedział o Kaczyńskich a był bardzo za nimi. Ja strzeliłem wiązankę że to że tamto. Wszyscy umilkli, a ja szybko kapnąłem się że coś jest nie tak i zatrzymałem dyskusję. Na szczęście szef uwielbiał mnie, i uważał że byłem świetnym pracownikiem, i chciał żebym został. I politycznie przemilczał mój tekst...

 

I ja już wiem żeby tematów politycznych nie ruszać, szczególnie w pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie ja uważam ze ten pomysłowy pan to kolejny za przeproszeniem debil który twierdzi że ten przepis jest bzdurny oświadczam że jak ktoś jest taki na tym forum to osobiście mu kupię komplet żarówek do jego samochodu (zaraz właściciele ksenonów się zlecą) bo nie dopuszczam do siebie myśli że jest ktoś kto przedkłada swoje i innych życie i bezpieczeństwo nad 8 zł bo tyle kosztuje żarówka do reflektora.

co do mandatów to powinny być wysokie w pierwszym okresie wchodzenia w życie tej ustawy bo dziś jadąc (15 min temu) na trasie w lesie ok 5km naliczyłem 12 samochodów bez włączonych świateł a przecież jasno już nie jest Q#%*^####a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna zarowka nie wytwarza zrodla pradu... to moze tylko fabryka co robi baterie albo akumulatory :-) nie jest nawet zrodlem pradu. zarowka w ukladzie elektrycznym jest odbiornikiem i zamienia prad w energie cieplna i swietlna (proporcje masakryczne bo nawet odpowiednio okolo 90/10 - 80/20; wyjatkowo malo wydajne zrodlo swiatla :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano fakt... ja tez sie zastanawiam nad sensem czegos takiego... moze i w sloncu widac lepiej, ale tu chodzi o momenty, gdy wlasnie przod auta jest w cieniu, slonce swieci w kufer, wtedy za przeproszeniem g widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!