Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyświetlasz do radia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zwracam się z pytaniem do osób zorientowanych w temacie. Mianowicie w mojej Lagunie I ph II z 2000r. mam radio philips Radiosat 6010 oraz wyświetlacz współpracujący z nim o symbolu AFFA2 + z data produkcji 05-01-00. Wyświetlacz pokazuje komunikaty RDS oraz zegar i temperaturę zewnętrzną. Mam zamiar zmienić posiadane radio na fabryczne Renault s serii UPDATE LIST, ale nie wiem czy takie radio będzie współpracowało z posiadanym wyświetlaczem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do update list musisz zmienić wyświetlacz. Ten co masz nie bedzie Ci działał. Poza tym musisz zmienić kable i pilota . Tu masz to ładnie opisane http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24...ble/rendisp.htm

Jakbys mógł to podaj mi numerek tego wyświetlacza. Mam radiosata 6010 , a chciałbym go zalożyć. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Znalazłem informację na elektrodzie o tym , że moj wyswietalcz współpracuje tylko z moim radiem , radio Tuner List tylko z wyświetlaczem do tego radia , a radio update List tylko z wyswietlaczem do niego . Na stronce jaka podałeś - którą znam , nie ma informacji odnośnie schematu polączenia radia Update List z jego wyświetlaczem . zastanawiałem się czy nie kupić kompletu tzn. radio + wyswietalcz Update List ale na dzień dzisiejszy nie wiem czy byłaby możliwa wspołpraca takiego zestawu z moim joystikiem a co ważniejsze z moim czujniekiem temperatury zewnetrznej , tym który jest założony pod prawym zewnętrzym lusterkiem.

Bardzo się rozczarowałem po wizycie w serwisie Renault gdzie zadawałem im proste pytania na odpowiedzi , których szukam. Odpowiadali mi tylko , żebym podał im numer części katalogowej a oni mi powiedzą czy pasuje to do mojego auta - i nic więcej.

Na dzień dzisiejszy w związku z tym , że zestaw w mojej Lagunie ten z radiem Philips Radio Sat 6010 pracuje dobrze ( wyświetlacz , zegarek , termometr , joystick ) wybrałem rozwiązanie uruchomienia wejścia liniowego ( pseudo aux ) przez podpięcie zmieniarki i przypięcie się do jej kabla z zewnętrznym sygnałem stereo . Przeglądam licytacje w poszukiwaniu niedrogiej zmieniarki z protokołem komunikacji D2B. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!