Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przerywa na zimnym silniku


arniton

Rekomendowane odpowiedzi

no u mnie dolewam 1 litr płynu na 1000km objawów nie widać z uszczelki poza tym ubywaniem płynu :-( myślę, że jeszcze z miesiąc pojeżdżę do normalniejszej pogody a potem się zajmę uszczelką. Chyba nic się nie rozleci w silniku do tego czasu? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pomocy!!!.

Nie wiem czy pisze w dobrym temacie .poczytałem troche i zaczynam fisiowac.Jestem posiadaczem scenica 1,6 8v z 97r bez gazu .Problem polega na tym iz zaczał fiksowac .obroty wahaja sie od 700do 1500 rosna i spadaja ale nie zawsze.poza tym przerywa prawie na każdym biegu tzn przy delikatnym dodawaniu i ujmowaniu gazu ( Tak jakby był za wysoki bieg) przy wolnej jeżdzietzn przy wciskaniu i puszczaniu pedału gazu . kilka razy przy ruszaniu zamulił strasznie jak gdyby na którys gar nie palił.Filtry wymienione 2 miesiace temu bo podobnie zaczeło sie dziać ale przeszło.komputer nie pokazuje zadnych błedów. silnik bez róznicy czy zimny czy ciepły.Zastanawiałem sie nad ponowna wymiana filtra paliwa bo nie wiem czy syfu w zbiorniku nie ma??? do tego wskażnik paliwa przy pełnym zalaniu nie pokazuje pełnego zbiornika ( wskazówka nie wychyla sie do konca) . zuzycie paliwa normalne Nie wiem gdzie szukać przyczyn czemu przerywa i szarpie i od czego zacząć ??

Pomóżcie !! :cry:

 

[ Dodano: 2009-03-23, 19:39 ]

dzieki chłopaki za pomoc .odzew niesamowity.widze ze niektórzy to poloniści i nic więcej .No i fotki fajne robią .nic poza tym .pozdrawiam .auto naprawiłem .wydałem wiecej niż mozna było ale co tam . niech moc będzie z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!