Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tips&Tricks - radio MII


Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że trochę odkopuje temat to spytam tutaj. Czy da się ustawić częstotliwość manualnie? Bo jak nacisnę strzałkę w prawo lub w lewo to samo wyszukuje mi stacje które maja dobry zasięg. A ja chce sobie ustawić konkretnie np 99,9 nawet jeżeli słychać tam tylko szum. Da się tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. funkcji AF. U mnie (radio chyba 'update list', megi 2005) funkcja działa zbyt późno, to znaczy radio zaczyna wyszukiwać nową częstotliwość stacji, gdy już od kilku minut odbiór jest bardzo słaby... W poprzednim radiu (bodaj PIONEER) wyszukiwanie było dla mnie niezauważalne, tzn. przełączał się wcześniej i bardzo szybko (a tutaj przez kilka/naście sekund jest cisza i "search" na wyświetlaczu).

Czy da się jakoś:

- zmienić poziom sygnału przy którym włącza się AF (czyli przy którym zaczyna już wyszukiwać nowe częstotliwości)?

- ewentualnie czy da się jakoś wymusić szukanie nowej częstotliwości (np. gdy już słyszę że jakość się pogorszyła, to jakimś przyciskiem wymuszam szukanie nowej częst.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

|- TU XXXX | (???; kolejne pozycje pojawiaja sie automatycznie co 2-3sec.)

 

|- CD XXXX |

 

|- CC XXXX ^

 

|- AU XXXX ^

 

|- TO XXXX |

Liczba XXXX - oznacza ile razy uruchomiono TU - tuner (radio), CD - odtwarzacz płyt CD, AU - wejście AUX, TO - total (suma wszystkich uruchomień)

W instrukcjach podają, że aby wejść do ustawień regionu radia i krzywych regulacji dźwięku należy wcisnąć i przytrzymać klawisze 2 i 5 oraz uruchomić radio - wtedy po 2 minutach radio poprosi o CODE i będzie możliwość wybrania regionu radia i krzywych dźwięku (Curve).

Ja znam inną metodę wejścia do powyższego bez konieczności czekania 2 minut i podawania kodu.

Należy uruchomić normalnie radio, przytrzymać klawisz z nutką aż wejdziemy w ustawienia EXPERT, a następnie przytrzymać klawisz SRC(source) tak długo aż pojawi się menu wyboru regionu radia i krzywych dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam,

 

chciałbym się dowiedzieć czy można w radiu Renault Megane II z 2003r z napisem Tuner list wyłączyć długie fale w radiu. Mianowicie chodzi o to że jak klikam na SRC to mi się włącza Tuner, LM, CD i tak w kółko czy można pominąć LM ???

 

Pozdrawiam,

ga2cek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich .

Nie chciałbym zakładać nowego tematu i dlatego postanowiłem zapytać tutaj.W moim radiu Update list MP3 nie mogę odtworzyć żadnej płyty z mp3.Czy w radiu takim trzeba coś włączyć ,aktywować ,przestawić by działały mp3 a może jest jakiś specjalny sposób nagrywania płyt? Dodam że kupiłem to radio bo fabrycznie miałem Update List bez mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!