Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakaz edycji postu po 1 godzinie


colln

Rekomendowane odpowiedzi

Wnoszę o rozważenie propozycji zablokowania możliwości edytowania napisanego postu po określonym czasie.

Przykład:

Jest wątek, odpowiadasz lub komentujesz poprzednią wypowiedź. Następnego dnia gość z wypowiedzi przed tobą nagle zmienia treść tego co napisał i ty który napisałeś w odpowiedzi na jego wypowiedź uchodzisz za kretyna bo odpowiedziałeś do czegoś co już nie istnieje...

Jeśli napisanego postu nie będzie można zmienić po np 15 minutach (15 to ewentualny czas jeśli ktoś u siebie stwierdził np byka ortograficznego i chce go poprawic), wówczas jeśli odpowiemy na takiego posta mamy niemal pewność, że gdy następnego dnia zajrzymy na forum nasza wypowiedź nie będzie wyglądać jak napisana przez kogoś kto pobładził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest to bez sensu bo jak cytujesz to i tak widać na co odpowiadasz i będzie jeszcze większy burdel bo po określonym czasie do edycji posta nikt nic nie napisze i jak autor posta będzie chciał coś dodać to będzie pisał post pd postem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdanie jest to bez sensu bo cytujesz to i odpowiadasz i jeszcze burdel bo nikt nic nie napisze jak autor będzie chciał coś to będzie :oops:

 

 

to tylko żart ale mam nadzieje, ze ruszy waszą wyobraźnię co można zrobić z innego rodzaju treścią...

a jak mi ktoś coś odpisze (bez cytowania lub fragment) to ja jutro usunę swój post i odpisujący wyjdzie na kretyna :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam za słuszne blokowanie edycji, fakt czasami zdarza się że poprzedzający naszą odpowiedź post ulega zmiania i nasz post wygląda na nietrafionego jednak dzieje się tak dość rzadko. Blokując edycję zablokujemy możliwość ewentualnego dopisania nowych rzeczy, informacji choćby w dziale o naszych samochodach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!