Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic I PHII Prośba o ocene


kudlaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znajomy chce kupić Scenica http://nawrot.otomoto.pl/renault-scenic-me...a-C7536967.html byłem go oglądać i niezbyt jest się do czego doczepić oprócz błędu w ogłoszeniu o ESP którego nie ma, ale zastanawiają mnie trzy rzeczy,czy może ktoś potwierdzić że w wersji Mer Du Nord były

-czarne lampy przednie,zegary wyglądają jakoś dziwnie i po lewej stronie prawej nogi pasażera jest wycięcie na uchwyt podnoszący klapę silnika który występuje w anglikach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie na miarę mojej znajomości języka nieużywanego od 8 lat :oops:

 

Dostępne kolory:

1. szary Boreal metalizowany

2. szary Eclipse

 

Dla Scenic: felgi 15" Axo

Przednie halogeny.

Tylna szyba podnoszona niezależnie od pokrywy bagażnika

Lusterka ustawiane elektrycznie i chyba składane elektrycznie

 

Tapicerka materiałowa ze wstawkami z alcantary

Pomarańczowe wstawki na dźwigni zmiany biegów i włączniki opuszczania szyb

Skórzana kierownica

Klimatyzacja z chłodzonym schowkiem (automatyczna)

Radio CD6000 z 6 głośnikami

Wszystkie szyby elektryczne, w drzwiach kierowcy z włącznikiem impulsowym

Komputer pokładowy oprócz Dti

Termometr zewnętrzny

Fotel kierowcy z regulacją wysokości i podprcia lędźwiowego

Szuflady pod przednimi fotelami

Zamek centralny zdalnie sterowany

 

Opcjonalnie:

System kontroli ciśnienia w ogumieniu

Podwójny szyberdach

Przyciemniane tylne szyby

Nawigacja Carminat

Radio kasetowe

ESP

Ciemne lampy (przyciemnione)-nie jestem pewien

Zmieniarka CD

 

Kilka rzeczy w wyposażeniu dodatkowym opuściłem bo nie rozumiałem treści :oops: Mam nadzieję że na coś to się przyda.

 

Co do wycięcia z prawej strony, czy w tym egzemplarzu jest tam otwór czy tylko ukształtowanie? Aż poszedłem mojego przebadać i mam bez tego wgłębienia, ale mój to 2001r. i bez żadnych ekstrasów, może później coś zostało zmienione, albo fragment był wymieniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegary wyglądają jakoś dziwnie i po lewej stronie prawej nogi pasażera jest wycięcie na uchwyt podnoszący klapę silnika

liczniki to normalka dla mer du nord, tak samo jak pomarańczowe wstawki. To wycięcie w progu to normalka, nie ma się czym martwić :oops:

Na forum ktoś miał tą wersję, poza tym pytano o nią jakiś czas temu :oops:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za auto z przysalonowego komisu to normalna cena - jak na ceny gieldowe to troche przesadzona - 22 - 23 za auto sprowadzone do rejestracji to max ...

ja za 2002r nie moge nawet 20 dostac :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!