Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Obroty silnika przy włączonej klimie


Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak mi napelniali to wiedzieli tez ile bylo oleju? jesli tak to powinno to byc na wydruku z kompa przy napelnianiu czy tak?

 

a tak wlasciwie to sprezarka ma za zadanie wytworzenie wysokiego ciśnienia gazu pochodzącego z parownika. W tym celu jest ona wprawiana w ruch przez silnik

spalinowy, przy pomocy paska napędowego i sprzęgła elektromagnetycznego.

 

Sprężarka ze zmienną pojemnością skokową jest wyposażona w tarczę sterującą, napędzaną przez wałek, który umożliwia wprowadzenie czynnika chłodzącego pod niskim ciśnieniem i doprowadzenie go do wysokiego ciśnienia, poprzez oddziaływanie na

cykl pracy tłoków.

 

moze wiec jakies sprzegielko?

lub zawór ktory tez tam steruje praca sprezarki :-)

 

[ Dodano: 2007-04-10, 21:54 ]

i nie dokonczylem

wiec jak gdyby byla to sprezarka to by nie wytwarzala odpowiedniego cisnienia a tym samym by nie chlodzilo w kabinie, a jest zimno jak w styczniu, czy dobrze dedukuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!!

No problem z wysokimi obrotami przy właczonej klimie został roziwązany :-). Dwa dni stał samochód w ASO i goście zastanawiali sie co jest. Klima okazała sie napełniona i szczelna. Problem był w programie komputera głownego silnika. Wystapił w nim jakiś bład. Wgrano mi w końcu nowy program do komputera i wszystkie obiawy ustąpiły. A oprócz tego silnik zaczął pracować ciszej i nie ma już żadnych szarpnięc. Nie wiedziałem że moja megi może tak spokojnie, bez szarpnięć wchodzić na obroty i schodzić z obrotów. Cała impreza kosztowała mnie 260 zł więc dużo mniej niż myslałem :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!