Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie mieliście auto przed Megii :) ?


ecolog

Rekomendowane odpowiedzi

4 fiaty 126p-1977r. 1979r. 1989r. 1992rok produkcji,

Łada 2107-1,5benz+gaz z 1990 roku,

Opel Kadet 1988rok 1,6 Disel ( odpalał zawsze nawet przy największych mrozach i zawsze pod chmurką:),

Opel Astra Kombi 1992rok 1,6 benz+gaz

Obecnie MeganI phII Kombi 1999rok 1,9 dti 98KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla żony to pierwsze jej autko (więc debiutuje słuszną marką), choć ponieważ Megane II jak dla niej urokliwe nie jest, a na III na razie nas nie stać, to przejściowo będzie cudna Alfa 147 jako następna. Potem powrót do Meganki nastąpi.

 

Jeśli idzie o mnie, to było tego troszkę. Nie liczę incydentów, czyli aut ściąganych ze Szwajcarii na sprzedaż, tylko takie, którymi jeździłem ponad pół roku (bo incydentów było ze 40).

Fiat 126P (jeszcze na licencji - to było coś)

Renault 5 (jeszcze w latach 80 - tych ub wieku go mięliśmy - był to pierwszy zachodni samochód, więc sentyment ogromny)

Audi 80 B2

Opel Kadett D 1,6 SR (niecodzienne autko z fotelami Recaro i spryskiwaczami świateł)

Audi 80 B3

Fiat Panorama Super (dwulitrowy - taki supermirafiori w kombi - bardzo potrzebne było kombi)

Audi A4

VW Passat (obecnie - całkiem nieźle wyposażone i solidne autko)

 

Z ciekawszych incydentów mogę wymienić

Kadett E GSI (z deską digital)

Opel Manta (nie śmiać się - miało 136 koni i 2 litry, a w 1991 to był szpan)

Renault 5 Alpine Turbo - to był zabójca sprowadzony na zamówienie do rajdów

Mitsubishi Cordia (fajne sportowe jak na owe czasy autko)

Renault 11 - wspominam je bardzo mile - chyba sobie taki kupię i go odnowię, bo autko było kozackie...

 

I wieeele innych. Nie udało mi się mieć Forda (na szczęście), BMW i Mercedesa (ale to nadgonię). No i nie miałem Alfy, a alfę pragnę os zawsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cc900

Peugeot 205 1.9 Gti

Saxo vts 1.6 16v

Clio sport 2.0 ph2

C2 vts 1.6 16v

obecnie Megane Sport 2.0 Dci

 

 

Jeśli mogę się pochwalic to C2 wyglądała tak :

post-40070-0-08065400-1324782510_thumb.jpg

post-40070-0-06232800-1324782641_thumb.jpg

Edytowane przez zowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wsumie Meg jako samochód kupiony w pełni przeze mnie jest moim pierwszym samochodem, aczkolwie sprawa z samochodami u mnie w domu wyglądała następująco:

 

Rodzice: Fiat 125p -> Fiat 125p (w innym kolorze :) ) -> 1995r wyjazd prosto z salonu FSO Polonez 1.6GLI -> 2001r leasing Citroen Jumpy 2.0HDi (Polonez trafia do garażu i tam stoi) -> 2008r. Megane II hb 1.5dci (2004rocznik)

 

Ja: 2006r Wystawiam z garażu Poloneza i nim jeżdzę -> czerwiec 2011 zakup Megane Coupe mk1 ph2 1.6 16v 2001r, odstawienie Poloneza do garażu:D

 

Siostra: przejęcie Poloneza;)

 

Tak więc formalnie wielu samochodów nie było ale jest co wspominać:)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Poldek nr1

2 - Poldek nr2

3 - Poldek nr3

4 - Honda Accord 2.0

5 - Honda Civic 1.4

6 - Krótka Przygoda z Renault Megane - 4miesiące (Aktualnie wystawiona na Allegro:)

7 - Już czeka na mnie wypasiony Civic 1.5vtec :)

Edytowane przez Archie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.) Grande punto 2007 (po mamie)

2.) Ford Mondeo 2005 (rozbite 26.02.2010)

3.) użytkowane przez pół roku od ojca BMW 750LI z 2008 roku

4.) Megi II phI :) a kobieta Fiat Panda

aktualnie megi II phI 1,9dci, BMW 7F01 760Li(odziedziczony od ojca), kobieta Vel Satis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!