Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie mieliście auto przed Megii :) ?


ecolog

Rekomendowane odpowiedzi

Oto Hawajska lista:

1 Fiat 126p B)

2 BMW e30 :P

3 Polonez Caro - oj co to był za wehikuł :P

4 Polonez Atu

5 VW Polo :P

6 KIA Sephia :)

7 BMW e36 ;)

8 Renault Megane I

9 Renault Fluence

10 jeszcze nie wiem

11 też nie wiem

12 kto to może wiedzieć...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem:

Fiat Cinquecento (brak mocy, ale nie było problemów z parkowaniem i podwójny ocynk, ani grama rdzy).

VW Golf mk 5 (spore spalanie w dieslu i za twardy jak dla mnie, ale wspaniała skrzynia automatyczna DSG)

A teraz to Megane II ph I 1,5dCi i równolegle Opel Frontera A (kierunek Land Rover Defender 110).

 

Mój ojciec kiedyś miał jedno z moich marzeń- Ford Sierra coupe. Zawsze jak na nią patrzyłem to myślałem o Cosworth RS.

W między czasie jeździło się Seatem Leonem, Peugeotem 607 i Renault Laguna 2 (rodziców).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przed Megi - pierwszym autem, na które sam zarobiłem to Peugeot 307,1.6 benz.,110KM,2004 rok - bardzo pozytywne wspomnienia... Prędzej jeździłem samochodami rodziców (Fiat 126p, Fiat Uno, Skoda Fabia) + cała masa służbowych (Megane I, Passat B4, A-klasa, Focus MK1, Megane II, Fabia II, Corsa D). Jakie będzie kolejne? - tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość juniorksg

U mnie było tak:

1. Fiat 126p :)

2. Fiat Cinquecento 700

3. Renault 5

4. Daewoo Lanos (sedan)

5. Opel Corsa B

6. Rover 400 (sedan) - mam go do dziś, jeździ nim żona

Aktualnie Megane II, ale już rozglądam się za III :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

1. Ford focus mk1 przez chyba rok

2. Fiat Bravo II miałem go ponad półtora roku. Był fajny bo siał postrach na warszawskich ulicach

3. 14 stycznia 2015 odbiór pierwszego nowego auta czyli megan coupé

Edytowane przez Wiktorrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!