Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio - Wzmacniacz kabel


Rekomendowane odpowiedzi

mam kaseciaka z 99 roku i podpięty wzmacniacz plus głośnik basowy pod tylne głośniki ( media markt). Świat poszedł do przodu i pojawiły się płyty cd... no i musze pozbyc się wysłużonego kaseciaka... niestety nie mam pojęcia jak puścic kabel audio z radia do bagaznika... Uczciwnie proszę o pomoc;)

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w w kasetowych radiach nie było wyjścia na wzmacniacz ( przynajmniej nie w tym) i jest on podłączony jako tylne głośniki poprzez przejściówke... W MM za podłączenie liczą sobie 60 zł... Podziękowałem... Wole tą sumę dodac do ceny radia i miec lepszy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radia wychodzisz w prawą stronę, przechodzisz nad lub za schowkiem, a dalej z prawej strony auta (od strony pasażera) idziesz pod plastikowymi progami aż do samego bagażnika. Te plastiki na progach są zaczepiane na takie zaciski + kilka śrubek (z 2 albo 3 - nie pamiętam już bo dawno tego nie rozbierałem :)

A co do kabla sygnałowego jest to kabel mający po 2 końcówki typu chinch na każdym końcu przewodu. Typowe kable do auta mają 5 metrów i to Ci spokojnie wystarczy :)

Życzę powodzenia i mocnego basu :-P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A co do kabla sygnałowego jest to kabel mający po 2 końcówki typu chinch na każdym końcu przewodu."

 

Jak kupisz dobre to ma też zalany kabelek remonte, którym załączasz wzmacniacz.

Co do długości to są zazwyczaj od 5 do 6 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale o czym ty mówisz?

"Koledze chodzi o bezpieczna instalacje tzn najlepiej zrobić nową instalację plusa z akumulatora do wzmachola bo czasami ta od radia jest nie bezpieczna dla samego radia wystarczy przepięcie i du*a jeśli chodzi ci o to to powiedz to doradzę bo sam robiłem"

To odnosi się do mojej wypowiedzi?? Jeżeli tak to źle zrozumiałeś albo niewiele masz pojęcia na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja zrobiona. Kupiłem specjalny kabel, który mozna puścic razem z tym od zasilania ( Saturn Krk - 30 zł) i puściłem to w progach po prawej stronie, później pod schowkiem ( niezła gimanastyka). Nadwyżka kabla wsadziłem pod kanape w tyłu i podłaczyłem wszystko do radia. Gra wyśmienicie. Istalacja plusa była już zrobiona do akumulatora, wiec to miałem z głowy.

Dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!