Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

a także na dole po lewej stronie od kierownicy schowane i niewidoczne dodatkowe gniazdo na ładowarkę samochodową, z której u góry wystaje mi jedynie wtyczka do telefonu na zakręcanym kabelku. Żadnych kabelków ciągnących się od środkowego gniazda przez kolumnę kierownicy,

Damn mógłbyś wrzucić jakieś poglądowe foto? Bardzo jestem ciekaw jak to zrobiłeś, bo też przymierzałem się do montażu dodatkowego gniazdka zasilania fona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aeroo34, sobiepan - info na stronie mojego auta w podpisie. :)

Autko wypucowane na ślub. Niestety dzisiaj (dwa dni później) znowu ślady ptaków, kurzu, brudu po jeździe w deszczu i widoczna obecność drzew na parkingach. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, auto sprawia dwa razy w życiu radość, podczas zakupu oraz po sprzedaży. Jedna z moich Megane, sprawiła mi ogromną radość, znalazła nowego właściciela.

Długo myślałem o zakupie Megane 4, jednak po jeździe próbnej, bliższej konfrontacji, jakości zastosowanych materiałów, prowadzenia oraz komfortu, stwierdziłem brak większego przełomu w stosunku do Megane 3. Nawet bryła nadwozia, linia boczna niemalże identyczna do starego modelu. Szalę przeważyła konfiguracja i cena wybranego modelu. Auto nie jest absolutnie warte tej ceny. Mam na myśli bogatsze wersje, bo cena podstawowa to całkiem inna sprawa.

Może następny model, Megane 5...? Tym razem padło na auto japońskie, przełomowe, bo hybryda.

Wybór auta do sprzedaży padł na wersje 1200, niech nowy właściciel dolewa olej :) Jakoś mi nie po drodze ciągłe dolewanie oleju w nowym aucie. Auto było młodsze, jeszcze na gwarancji, z mniejszym przebiegiem, wersja Bose więc większą sumę odzyskałem przy odsprzedaży. Problem pozostawiłem w rozliczeniu przy zakupie nowego auta.

Druga Megane, 1600 jeździ z nami dalej.

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Megane pojechała dziś do mechanika na wymianę rozrządu..oleju filtrów i innych usterek które są do rozwiązania. Zatankowałem również benzynę,spalanie 9 litrów w mieście na setkę :) Miłe zaskoczenie i miło dla portfela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane od mechanika. Okazało się, że to nie turbina, a uszczelniacz wału poszedł... Trzeba było wstawić nowe sprzęgło, bo tamte zalał olej. W sumie nadawało sie już do wymiany. Przy okazji wymienili wysprzęglik. Od razu zalany olej elf 10w40 nowe fitry paliwa, oleju i powietrza.

Trochę mnie to kosztowało, ale mam nadzieję, że na jakiś czas mam spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj wymieniłem czujnik temperatury w lusterku. :D A dziś wymieniłem wszystkie mikroprzełączniki w klamkach (użyłem nieorginalnych hermetycznych) i nareszcie mogę się w pełni rozkoszować działaniem HF. :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zebrałem się w sobie i namierzyłem przyczynę pojawiania się wody w lewym schowku w podłodze. Okazało się, że nie, nie były to zapchane odpływy w podszybiu. Nie było to również zalanie z klimy. Okazało się, że woda szła przez drzwi kierowcy. Odpływy w drzwiach były drożne. Zdjęcie boczku drzwi ujawniło przyczynę przecieku. Piankowe wytłumienie pod głośnikiem było przerwane, w wyniku czego deszczówka podciekała, dostawała się do kieszeni drzwi i dalej przez próg do schowka. Tymczasowo pianka poklejona taśmą i problem od razu zniknął. A ja rozpoczynam polowania na taki element na alledrogo :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!