Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.i odrazu przejde do mojego problemu.a zatem,wymienilem wszystkie fabryczne glosniki na nowe i dosc dobrej marki,blaupunkt.wspomne ze mam fabryczne radio tak zwanego kaseciaka plus zmieniarke.i problem w tym ze dzwiek pogorszyl mi sie a nie poprawil.tzn ze gdy podglosze radio to w glosnikach slychac pierdzenie a nie muzyke.czy to znaczy ze musze wymienic radio czy w inny sposob mozna temu zaradzic.za wszelka pomoc z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to pożycz od kogoś odtwarzacz, i podłącz je, skonfiguruj w nim Bassy itp itd, tak się składa że ja też kupiłem nie dawno głosniki blaupunkt-a i do tego odtwarzacz blaupunkt, niema zadnego "pierdzenia" tylko czysty ładny głos do tego gwizdki, coś pięknego, spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że radio ma za mało mocy żeby je napędzić ? Może dlatego, że głośniki słabo zamocowane pierdzą zamiast grać ? I może dlatego, że jednak nie są zbyt dobre ? :P

Ja bym zaczął od wywalenia głośników z tylnej półki :P

 

Pzdr <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje się sprzetem CAr Audio to może napisze kilka słów:

 

1 wymień radio najlepiej alpine albo clarion

2 wygłusz drzwi i załóż pierścienie dystansowe z mdf-u

3 wywal głośniki z tylnej półki bo tylko psują całą scene dzwiekową

4 kup wzmaka

5 kup malego suba i wstaw do bagażnika

 

wtedy będziesz sie cieszył dobrym graniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam wywalic glosniki??????nie po to je kupowalem zeby je wywalac.sprobuje od radyjka.zmienie fabryczne na jvc,i zobacze czy cos sie zmieni.

 

A czy to nasza wina, ze źle zrobiłeś kupując głośniki w półkę, a z przodu montując za pewne byle jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obwiniam nikogo o zakup glosnikow..zamontowalem glosniki w tylna polke gdyz fabryczne tam byly i to nie ciekawej jakosci.wiec wstawilem nowe i nie byle jakie???a w dzrzwi wstawilem 16 basowe i nie te najtansze.co masz na mysli mowiac ze byle jak je wstawilem.bo nie rozumiem cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale download jest plik o car audio, albo niżej masz temat o podstawach i tam jest poprawny montaż pokazany głośników. Zgaduję, że głośniki przykręciłeś tylko do plastyku od tapicerki tak jak fabrycznie były i to jest właśnie "byle jaki" montaż jak to kolega wyżej określił.

 

Pzdr <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak świątecznie i grzecznie (bo ponoć jestem niegrzeczny):

Żeby wszystko ładnie grało trzeba robić wszystko z głową... Czyli najpierw się dowiedzieć co z czym się je, a następnie przystąpić do działania. Ty zrobiłeś niestety odwrotnie. Po pierwsze to mimo, iż miejsca są na głośniki to nie zawsze należy w nie głośniki wkładać. Czytaj w tym momencie --> półka. Z doświadczenia wiem, że dobrze zrobiony przód daje sporą satysfakcję. Co do Twoich głośników to nie napisałeś co to za modele, a Blaupunkt nie robi jakiegoś wypasionego sprzętu. Wręcz odwrotnie.

Mam nadzieję, że co nieco Ci to wyjaśniło i byłem grzeczny <ok> Ewentualnie możesz zajrzeć na moją stronę (www.dkxaudio.unl.pl). Tam w Projektach działu Car Audio jest Megane. Możesz zobaczyć jak wygląda dobrze zrobiony przód.

 

[ Komentarz dodany przez: DrNO: 2009-04-12, 18:29 ]

ślicznie :mrgreen: ja też do Ciebie chętnie podeślę na PW parę pytań, jeśli nie masz nic przeciwko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!