Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

96 r. 1,6 RT "duszenie" na


Aganiok102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegos czasu, konkretnie od wyzszych temperatur, mam problem ze swoja meganka. Otóż po wrzuceniu jedynki trocha nią szarpie, a po zmianie biegu na 2 ja totalnie przymula, zero przyspieszenia, dopiero po jakims czasie zaskakuje, przyspiesza i idzie juz normalnie. Niekiedy taki brak mocy dzieje sie od samej jedynki i w ogole nie idzie uciec ze skrzyzowania, a dzisiaj na dodatek podczas jazdy zapaliła sie kontrolka od wtrysków i megana zgasła. Czy to znak, ze cos sie z wtryskami dzieje?? Czy po prostu w paliwie byl jakis syf i cos sie przytkalo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz juz mogila:( Prawdopodobnie padla cewka rozrusznika, bo w ogole nie chce zakrecic:( Zeby bylo smieszniej padla jak dojechalem do warsztatu. Podczas jazdy do warsztatu zapalila sie kontrolka elektronicznego systemu sterowania;-/ Skoro moja megana nie jest w automacie, to niesprawnosc automatycznej skrzynki przekladowej i sprzegla moge wykluczyc, wiec zostaja tylko wtryski:( Czy sie myle??<ok> Czy w ogole mozliwe jest, ze komputer zlapal blad o wtryskach przez ta cewke?? Bo kombinuje juz na wszystkie sposoby:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam identyczne objawy od momentu jak zrobilo sie cieplo wystepuja podobne objawy jak u Ciebie dzisiaj po dluzszym postoju odpalilem i chcialem jechac podlaczyc pod komputer ale pracowal dobrze. Jezdziłem cały dzień i było ok. Wracałem do domu i na światłach samochód nagle zaczal sie trzesc, stracil moc i zaczelo smierdziec paliwem. Czy moze znalazles powod usterki bede wdzieczny za informacje.

 

pzdr

 

[ Dodano: 2009-04-24, 13:13 ]

W moim przypadku byla to cewka. Wymieniłem już i jest ok moze bez problemowo dojade już do 400 tyś km moim sceniczkiem oby... nie wiele zostało <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!