Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gwarancja autokomisu, co sądzicie


pawelp2008

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was spotkał się z taką ofertą komisu-nie chodzi o auto ale o gwarancję jaką oferuje komis. Może warto <ok>

http://otomoto.pl/renault-twingo-gwarancja...y-C7462828.html

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiłem moją Megi w komisie, który oferował taką gwarancje.

Gwarancja była w firmie AUTOOPROTECT.

Obejmowała pierwszy wariant czyli wszelkie usterki silnika.

Kożystając z okazji wymieniłem rozrząd wszystkie zawory i jeszcze parę innych rzeczy.

Przedstawiłem koszotrys, fakturę i w ciągu 3 dni zwrócili mo kase.

Do tego jest Assistance w całej UE.

Jest również możliwość rozserzenia gwaracji.

Nie mam pojęcia ile to kosztowało bo to pokrywał komis.

Gwarancja jest przyznawana na podstawie przebiegu więc raczej nie są cofane, przypuszczam, że zanim przyzjnają gwarancję ogląda go jakiś rzeczoznawca.

Szczerze polecam szybko i sprawnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem auto u Dilera BAMARKO w jako samochód używany (czytaj w ich komisie) i miałem miesięczna gwarancję. Zakres gwarancji był jednak bardzo mały. Musiało by faktycznie coś walnąć. Auto pewnie jest na tyle sprawdzone i naprawione, że przez ten miesiąc praktycznie nic się nie mogło stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelp2008, Wiesz zawsze można sobie wydrukowac tą treść ogłoszenia, jest to później jakaś podstawa do gwarancji którą rzekomo udzielają.. Pamiętaj również, że oni dając gwarancję wliczaja to w cene... pewnie ten rok faktycznie bez problemowo przejeździsz, ale auto w sumie tak z 3 tysiące cene ma wyższą, a myślę że przez rok 3 tys. na naprawy nie wydasz.

Ale to takie gdybanie. Komis w sumie znany w Łodzi więc czemu nie. Ja myślę że gwarancja jak najbardziej będzie obowiązywać. Takie twingo to raczej auto bez problemowe. Moja żona posiada i nic się nie psuje, był problem z wycieraczkami ale po naprawie przekaźnika działają jak nowe.

Twingo które jest w ogłoszeniu fajniutkie, dach szklany sprawa super, chodź jak się popsuje linka to juz kłopot z jej wymianą. Ale to akurat najmniejsze pikuś... Szkoda że cena taka wysoka tak za 9 tys bym się nie zastanawiał... a no i sprawdź czy napewno jest wspomaganie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kbarann, tak jak napisałem nie chodzi mi o auto, które było tylko poglądowym ogłoszeniem. W ich ofercie chodziło mi własnie o gwarancję.

Zastanawiałem się tylko czy ktoś już ma jakieś doświadczenia z takimi gwarancjami wystawianymi przez komis. Z tego co sie orientowałem gwarancja jest pisemna i obejmuje dokładnie to co w opisie. A jak jest w rzeczywistości to tylko można sie przekonać próbując z niej skorzystać. Czeho nikomu oczywiście nie życzę.

Wiecie jak to bywa, co najtańsze nie oznacza najlepsze :-P .

Będę tam w piątek to dowiem się więcej. Może zostaną wyznaczone nowe trendy ;-) w sprzedaży aut w tym kraju :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój teść kupował samochód w komisie prz salonie opla i otrzymał takową gwarancję i niestety miał sytuacje że pękł pasek po 2 tyś od zakupu samochodu serwis opla naprawił samochód na swój koszt (niemały) prawie 1/2 wartości auta.

Co do twingolka piękne autko, tu masz zerwana tylną wycieraczkę klapka wlewu paliwa odstaje jak w każdym, drzwi kierowcy niedokładnie spasowane ale powodem tego może być ich obwiśnięcie, w komorze silnika widzę klejoną obudowę filtra powietrza widocznie ktoś przy zmianie filtra połamał zaczepy, zwróć uwagę na klosze lamp bo ja miałem twingo z 98 roku i miało już gładkie lampy z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak, dzięki za info, zawsze to fachowe spojrzenie choć się do niego nie przymierzam. To było pierwsze ogłoszenie jakie się pokazało z 12 miesięczną gwarancją. Chociaż, kto wie co się teściowej mojej spodoba :-P. Ale to na inny dział.

Pozdrawiam P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby zamknąc temat Twingo :->

http://autostrada.otomoto.pl/renault-megan...y-C8002948.html

Robak, czyli z doświadczeń teścia wynika, że warto to "prześwietlić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelp2008, dokładnie w sumie na początku opel nie chciał uznać gwarancji twierdząc, że pasek nie był wymieniany po zakupie, ale samochód był serwisowany w tymże serwisie przez poprzedniego właściciela i na tym pasku było przejechane raptem 10tyś części dostarczył opel. Z tego co pamiętam była tam interwencja Rzecznika praw konsumenta i oparł się właśnie na tych serwisach i oryginalnych częściach opla, więc generalnie warto mieć taka gwarancję zwłaszcza kupując w komisach przysalonowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!