Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup renault scenic-prośba o poradę i ocenę


grooha

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda w porządku, co do ceny to się nie wypowiem. Jeżeli po oględzinach na żywo będzie nieźle to może podjedź do ASO i zainwestuj w przeglad. Jako że krajowy i jeden właściciel to powinien mieć pełną dokumentację. Dziwi mnie tylko trochę nieryginalne radio w tej kompletacji, ale może właściciel miał taki kaprys.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te ogłoszenie jest skonstruowane dla leszczy, którzy się na to nabierają. Osobiście razi mnie nadużywanie stwierdzeń w ogłoszeniach "full opcja" używane już nawet dla golasów. Ten oczywiście golasem nie jest ale do full opcji mu strasznie daleko.

Moja wersja to "lux dynamique", więc chyba o poziom wyposażenia niższa niż wymieniona w ogłoszeniu "NAJBOGATSZA wersja LUX PRIVILAGE"? Nie wiem za bardzo.

W każdym razie ja bym tego z ołgoszenia nie brał bo:

1) nie podoba mi sie przebieg - strasznie niski jak na takie auto, ale to do sprawdzenia. Oczywiście liczy się stan techniczny, a nie przebieg, ale jak ktoś już "na dzień dobry" leci w kulki, to ja jestem podejrzliwy. Szczególnie jak już tak podkolorowuje ogłoszenie.

2) zbyt ubogie wyposażenie (porównując z moim), gdyż nie ma w nim:

- ESP

- tempomatu

- radia fabrycznego

- i co za tym idzie sterowania tego radia z kierownicy

- środkowego, bardzo pojemnego i przydatnego schowka z podłokietnikiem (wygoda)

to tyle ze zdjęć, ale w opisie nic nie pisze czy ma, więc raczej nie ma:

- handsfree - kto ma ten już chyba sobie auta bez tego nie wyobraża

- elektrycznie składane lusterka

dodatkowo mój oprócz powyższego ma fabryczne:

- lampy ksenonowe

- czujniki ciśnienia w oponach

- czujniki cofania z tyłu

iiii na pewno coś jeszcze, ale nigdy bym go nie nazwał full opcja <ok> bo choćby na szybko: nie mam np. fabrycznej nawigacji, radia ze zmieniarką CD, podgrzewanych foteli, automatycznej skrzyni biegów czy panoramicznego dachu a także pół skóry (bo w scenicach tylko była z tego co wiem półskóra, a nie skóra jak pisze w ogłoszeniu: czyli skórzane są tylko boki foteli, a po środku są materiałowe.

Podsumowując: mój ma "więcej", a jak byłem teraz przedłużać autocasco to mi go wycenili na 34 000 (silnik też 2.0, rocznik też 2004). Więc i cena z ogłoszenia nie rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!