Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opinie o dealerach


andrewtls

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym Was zapytać jakie macie wrażenie z obsługi Was jako klienta przez salon sprzedaży Renault?

Ja jak się dodzwonię lub pojadę to jest ok, mogę się czegoś dowiedzieć.

Aczkolwiek jakbym sam nie próbował się skontaktować z salonem to do tej pory nie miałbym znaku co się dzieje z samochodem na który czekam od stycznia. Przynajmniej mam takie wrażenie.

Do tego ciągle uzyskuję informację że już niedługo autko będzie itp. itd. a ciągle nie ma.

Nie łatwiej powiedzieć że autko będzie później niż zakładaliśmy i proszę się uzbroić w cierpliwość?

Niby kryzys jest, ciężko auta nowe się sprzedaje a ja mam wrażenie że dealerzy wcale nie dbają o klienta. Kupił to niech kupił i czeka. A jak się dopytuje to będziemy go spławiać z tygodnia na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekalem 7 tyg.

Ogolnie w porzadku, mocno zalezy od sprzedawcy.

Moj kontaktowal sie ze mna, ja tez nieraz dzwonilem.

W zasadzie zrozumiale, maja troche klientow wiec oczekiwac zeby dzwonili co 2 dni z info to przesada.

Terminy tez specjalnie od nich nie zaleza.

Jesem przekonany, ze gdyby auto znalazlo sie na placu celnym lub przed salonem to z pewnoscia poinformuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję że mają dzwonić co 2 dni ale jak mówią mi jakiś termin i w tym terminie auto nie dochodzi to mogliby zadzwonić i coś powiedzieć. Może akurat na dobrego sprzedawcę trafiłeś.

I szybko auto odebrałeś, ciekawe od czego to zależy że jedni dłużej czekają a inni krócej <ok> hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dealer Twój samochód widzi w następujących stanach:

- oczekiwanie do produkcji

- w produkcji

- na składzie fabrycznym

- w drodze do Kleszczowa

- w Kleszczowie

- wyjazd do Dealera i tu jest pies pogrzebany, od momentu wprowadzenia tych kretyńskich

przepisów o akcyzie, nawet Pan Bóg nie przewidzi kiedy wyjedzie z Kleszczowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dealer widział co kilka dni inny termin dostawy. Logistyka w Renault jest jak dla mnie do d... Chociaż formalnie - wyrobili się, w umowie stało MARZEC i wydali autko 31 marca. A to, że na początku mówili, że marzec w umowie to w praktyce koniec lutego, zostawię bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szok.

Przeczytaj umowe, jezeli nie dostarcza w terminie mozesz powiedziec "pa"...

1.6 dostaniesz od reki ... czesto wlasnie te stoja w salonach.

 

Ja moja zamowilem... do salonu przyszla taka sama, identyczny kolor,

tylko felgi 16', po 2 tyg.

Pytalem czy da rade zrobic podmianke, to niby sprawdzili i mozna,

"ale..." bez rabatu i gratisow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję im coś zasugerować :mrgreen:

Z ciekawości rozmawiałem z innymi salonami Renault i powiedzieli że musiało zostać źle zamówienie złożone bo u nich góra 8,10 tygodni i Coupe do odbioru.

A teraz już 13 tydzień mija i nadal w polu.

Tylko nie rozumiem jak można było źle zamówienie złożyć. Cóż widocznie można. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją testuję już od 2.5 miesiąca:)

Kupiłem egzemplarz który mieli w salonie, poczekali tydzień aż sprzedam dotychczasowy samochód, a potem był super kontakt w załatwianiu wszystkich formalności:)

Sprzedaż była profesjonalna czego już nie mogę powiedzieć o serwisie czekam już od 2 tygodni na odpowiedź, ponieważ nie umieli sobie poradzić ze skrzypiącym pedałem gazu powiedzieli że będą kontaktować sie z importerem co zrobić w tej sprawie czyli lipa

Czyli nic się nie zmieniło kupno samochodu to wszystko ładnie i pięknie, a potem spadaj na drzewo:( jutro się będę z nimi wykłucał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!