Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opinie o dealerach


andrewtls

Rekomendowane odpowiedzi

Moja zamowiona chyba w koncu lutego, do odbioru nadal termin na polowe czerwca. Coupe 1.6 dynamique. Bylaby pewnie o wiele szybciej, ale zachcialo mi sie skladanych lusterek, hands free i czujnikow parkowania wiec poczekam sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamawiałem w ostatnim tygodniu stycznia - odebrałem w pierwszym tygodniu maja. W sumie nic nadzwyczajnego - zawsze trzeba poczekać jak się zamawia samochód do produkcji. Dla mnie to lepsze rozwiązanie niż brać to co stoi w salonie mimo tego że np. wyposażenie, albo kolor do końca nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czekam już od 2 tygodni na odpowiedź, ponieważ nie umieli sobie poradzić ze skrzypiącym pedałem gazu powiedzieli że będą kontaktować sie z importerem co zrobić w tej sprawie czyli lipa:( jutro się będę z nimi wykłucał...

W mojej służbowej też pedał piszczał. Po jakimś czasie przestał i teraz (jakieś 4 tys. przejechane) już jest spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie poziom rabatów ustalany jest przez Centralę w Wa-wie dla każdego indywidualnie. Koncesjoner czy Agent może udzielić rabatu w ramach swojej marży. Jednak nie są to wielkie kwoty. Jedynie tzw samochody DEMO mogą mieć niższe ceny. Na chwilę obecną najbardziej na DEMO opłaca się brać Lagunę. W pozostałych przypadkach nie wygląda to już tak różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jeżeli chodzi o salon mam bardzo dobre wrażenia. Kupowałem co prawda samochód z poprzedniego rocznika (w styczniu 2007 samochód z 2006) i wybór miałem ograniczony, ale rabatu dostałem coś rzędu 15-17%, 1,5 miesiąca później załatwiałem Clio III dla mamuśki i rabat był jpodobny. Kiedy w kwietniu 2007 przymierzałem się do kupna następnego miał to być Logan MCV 1.6 ale zaproponowali mi Megane II Grandtour 1.4 16V Alize z ręczną klimą, fabrycznym radiem i kolor taki jak SII z rabatem 18% :D Ale raczej traktują mnie już tam jak stałego klienta, zastępcze dostaję za darmo :D Jeżeli jednak będę kupował następny samochód to trafię do tego samego salonu. Handlowiec jest po prostu bardzo konkretny, szybki w działaniu i po prostu miły, a co najważniejsze zależy mu na dobrych układach z klientem. Matki samochód kupowałem u niego bo ze mną dogadał się bardzo szybko dając dobre warunki. Znaczy się dobre podejście owocuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!