Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe głośniki tył - Problem - Megane 1.4 16V


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z głośnikami. Radio Blaupunkt 4x45W + 2x przeód + 2x80W tyl standardowe które były. Wszystko pracowało bardzo dobrze. Problem pojawił się przy wymianie głośników na tył (jeden się już zmęczył). Kupiłem 2x100W Peiying. Teraz przy próbie przełączenia kanału w radiu, bądź przy przełączeniu między radiem a CD słychać w tylnym (jednym, tak mi się wydaje) pojedyńcze "pierdnięcie". Pierdzi też przy wzroście obrotów silnika podczas jazdy. Kiedyś tego nie było. Sprawdzałem masę w radiu - jest podłączona. Nie mam żadnego filtra (bo wiem, że może być potrzebny przy niektórych wersjach Megany). Podpowiedzcie co może być, że wcześniej tego nie było a teraz się pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że głośniki, które kupiłeś nie powalają jakością. Drugą sprawą jest radio... Blaupunkt wypuścił wiele modeli. Prosiłbym dokładniej.

słychać w tylnym (jednym, tak mi się wydaje) pojedyńcze "pierdnięcie".
Na tak mi się wydaje nie możemy polegać. Co, gdzie dokładnie prosiłbym <ok>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zacznijmy od tego, że głośniki, które kupiłeś nie powalają jakością. Drugą sprawą jest radio... Blaupunkt wypuścił wiele modeli. Prosiłbym dokładniej.

 

Radio: Blaupunkt Calgary MP35

Głośniki tył: Peiying PY-AQ502C

 

słychać w tylnym (jednym, tak mi się wydaje) pojedyńcze "pierdnięcie". Na tak mi się wydaje nie możemy polegać. Co, gdzie dokładnie prosiłbym :mrgreen:

 

"Pierdzi" tylny prawy - po jego odłączeniu wszystko jest OK. Wyprzedzam następne pytanie oba głośniki są sprawne (zamieniane miejscami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pierdzenie" podczas jazdy było spowodowane podłączeniem kabla nr 6 (w kostce zasilającej, w moim w radiu nie wykorzystane). Przewód nr 6 (u mnie szary kolor) zgłaśnianie podczas jazdy. "Piednięcie" przy przełączaniu kanałów - poszła końcówka mocy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!