Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Progi a przegląd...


rdk214

Rekomendowane odpowiedzi

Progi wpływają na sztywność nadwozia. Gdy progi są w stanie takim jak u Ciebie (czyli de facto ich nie ma) to auto może nie trzymać geometrii. Zatem może być nieprzewidywalne podczas jazdy. Przeglądu takie auto nie powinno przejśc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazda mojej siostry też miała taką dziurę,może ciut mniejszą.tylko po znajomości dostała papiery ale z zastrzeżeniem,że ma być to zrobione jak najszybciej. Teraz już są zrobione ale generalnie nie powinien przejść przeglądu.

Generalnie jestem w szoku,że takie progi w Megi też bywają :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi niby są ładne. cene koleś zaśpiewał 100zł/sztuka + wysyłka...jakby co wysyłkę kurierką bym załatwił w db cenie :mrgreen:

 

pytanie tego gościa ze szrotu: jak te progi wyciąć,w którym miejscu,bo on coś gadał że łączenia są jakieś dziwne i że może lepiej z ćwiartką...nigdy nie miał na szrocie coupe i dlatego się pyta,żeby nie spaprać niczego :roll:

ma ktoś pomysła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rdk214, jedź do blacharza, który Ci to będzie robił, niech Ci zaznaczy mazakiem na samochodzie gdzie chce mieć ucięte i tyle, zdjęcie ślesz SnakeEyes'owi a on tłumaczy gościowi ze złomu gdzie co i jak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze... za dużo komplikacji... nie mam jak jechać bardzo do blacharza bo meganka stoi u elektromechanika (sick!) i nie wiem ile jeszcze postoi... SnakeEyes: Cena by mi pasowała. W sumie jakby mógł mi ktoś doradzić coś w tej kwestii to byłbym szczerze zobowiązany (oprócz wizyty u blacharza:), tzn jak wyciąć progi, żeby było je wygodnie włożyć blacharzowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do coupe progi występują z tylnym błotnikiem bardzo podobnie jest w clio najlepiej jakby je ciął powyżej przetłoczenia błotnika i na tej samej wysokości z przedniego nadkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak: można jakoś rysunkowo to opisać? :mrgreen:

tylko jak koleś ma ciąć błotnik, to będzie stratny bo już błotnika nie sprzeda...ciekawe czy ceny nie podniesie...Jak będzie jakiś rysunek to go druknę i najwyżej z tym do gościa podjadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem właśnie, że w qpejkach progi łączą się z nadkolami... Postaram się jakoś jednak skontaktować z blacharzem. może po prostu powie jak je uciąć i nie trzeba będzie rysunków. Ewentualnie snakeEyes zapytaj się (oczywiście jeśli będziesz miał jak:) ile by chciał za progi plus błotniki (czy błotniki to to samo co nadkola????)... W ogóle dzięki wszystkim za pomoc i zainteresowanie tematem...:mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!